• لینک کوتاه
 • منبع: خبرآنلاین کد خبر: 407176

  علی‌اصغر فانی، وزیر سابق آموزش و پرورش در بازدید از نمایشگاه مطبوعات درباره پرونده اخیر صندوق ذخیره فرهنگیان توضیح داد.

  به گزارش پارس نیوز،

  وزیر پیشین آموزش و پرورش در خصوص ریشه مشکلات مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: این مشکلات مربوط به وامهایی است که در پیش از سال 91 داده شده و ارتباطی با دولت فعلی ندارد.

  فانی همچنین درباره روند پیگیری پرونده در قوه قضاییه توضیح داد: این پرونده در حال رسیدگی است و گزارش قوه قضاییه به زودی مشخص می کند چه اتفاقی افتاده است، ما همواره مدافع حقوق فرهنگیان عزیز بوده و هستیم.

  بازدید فانی از نمایشگاه همچنان ادامه دارد. بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، امروز ساعت 21 به کار خود پایان می دهد.

   

  آموزش و پرورش فانی صندوق ذخیره فرهنگیان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • فرهنگی یزد
   پاسخ

   نه فانی عزیز این مشکلات مال 60سال پیشه

   اصلا به تو چه
   دزدی کردی نوش جونت چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • فرهنگی از شهر تهران
   پاسخ

   آقای فانی ویک سوال اگر در دولت قبل اتفاق افتاده پس چرا همکاران و مدیران شما به تعداد قابل توجهی دستگیر و زندانی شدند. و هیج کس از مدیران دکتر حاج بابایی بازداشت نشدند؟
   جناب فانی مردم ایران ساده هستند اما........ نیستند دست بردارید از فرافکنی الان واقعیت را وارونه جلوه می دهید در محضر عدل الهی چه خواهید کرد.

   • فرهنگی یزد

    سلام عزیز اگه این احمق عدل الهی سرش می شد که این گه ها رو نمی خورد

  • امانی
   پاسخ

   ریشه این مربوط به دولت قبل برمیگردد به رئیس محترم جمهور ادبیات ایشان بر این استوار شده که هر جایی کم میاره حتی اگر 20سال هم رئیس باشه بلافاصله وصلش میکنه به دولت قبل این مصداق از خدا بیخبری وعین نامسلمانی هست وطبعا منسوبین ایشان هم جهت جلب رضایت کدخداشون این حرفها را اماده در کیسه وجیب دارند

  • فرهنگی از بجستان
   پاسخ

   جناب فانی شما در دولت قبل هم سرپرست آپ بودید و هم معاون وزارت نکنه حضرت عالی از همون موقع استارتشو زدی والا دکتر حاج بابایی که اهل این کارا نبود. اگر عزتی هم به آپ داد تلاشهای ایشون بود

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها