• لینک کوتاه
 • کد خبر: 39074

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن هشدار نسبت به کاهش چهار تا هفت درجه‌ای دما در دست‌کم ۱۶ استان کشور، آخرین وضعیت جوی در روزهای آینده را تشریح کرد.

  به گزارش پارس ، مهندس عبدالرضا امیدوار شهری در گفت وگو با ایسنا، گفت: طی روزهای یکشنبه و دوشنبه به ترتیب در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کرمانشاه، همدان، لرستان و چهارمحال و بختیاری دمای هوا بین چهار تا هفت درجه کاهش می یابد.

  وی ادامه داد: همچنین در روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز در استان های سمنان، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی دمای هوا کاهشی چهار تا هفت درجه ای خواهد داشت.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور همچنین با اشاره به سرمای دیررس بهاره که در مناطق مرتفع استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان و دامنه های البرز با بارش برف همراه است، به ایسنا گفت: این سرمایه می تواند به محصولات باغی و کشاورزی خسارتی را وارد کند.

  آذربایجان شرقی استان کشور استان های آذربایجان غربی استان های کشور چهارمحال و بختیاری خراسان شمالی سازمان هواشناسی کشاورزی مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع هشدار سریع سازمان هواشناسی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها