یادداشت جواد هاشمی درباره تجلیل از «خادمین سفرهای نوروزی»

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 39041

  شرکت من در مراسم تجلیل از زحمتکشان خادم مردم در سفرهای نوروزی به هیچ وجه حمایت از شخص خاصی نبود و اعلام کرده بودم اگر قرار است فلانی بیاید یا کسی تبلیغاتی حرفی بزند جلسه را ترک می‌کنم.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، در پی برگزاری مراسمی تحت عنوان « تجلیل از خادمین سفرهای نوروزی» که روز جمعه ۳۰ فروردین با حضور رئیس جمهور در ورزشگاه آزادی برگزار شد، سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون که به عنوان مجری در این برنامه حضور داشت از سوی برخی سایت ها و رسانه ها مورد هجمه قرار گرفت. سید جواد هاشمی در این رابطه یادداشتی در اختیار خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس قرار داده است که در ادامه از نظر می گذرد:

  *بنام حق*

  برایم عجیب است که چرا با هر کسی مخالفیم نابودش می کنیم حتی اگر بالاترین مقام را داشته باشد برایم عجیب است که صبح با زنده باد، زنده باد به عرش می بریمش و بعدازظهر با مرگ بر او به زمینش می زنیم، چرا به هم احترام نمی گذاریم؟ ! … خسته شدم از این همه تأیید و تکذیب! بنده در هیچ شرایطی نه برای پول و نه برای پست و مقام از شخص یا اشخاص حمایت نکرده آم، اما دوست دارم به همه احترام بگذارم، بگذارید نام ببرم، چه اشکالی دارد؟ به آقای هاشمی رفسنجانی، به آقای خاتمی و حتی به آقای احمدی نژاد که بیشتر از همه او را نقد کرده ام، این از سیاست من نیست از خصوصیات اخلاقی من است، اینقدر مرا متهم نکنید! ، نه در گذشته و نه در حال و نه در آینده علی رغم پیشنهادات فراوان، پستی نگرفته ام و نخواهم گرفت، شرکت من در مراسم تجلیل از زحمتکشان خادم مردم در سفرهای نوروزی به هیچ وجه حمایت از شخص خاصی نبود و اعلام کرده بودم اگر قرار است فلانی بیاید یا کسی تبلیغاتی حرفی بزند جلسه را ترک می کنم، اما نه فلانی آمد و نه کسی تبلیغی حرف زد.

  ای بابا… تو را به خدا دست برداریم از این خصلت های زشت…

  سید جواد هاشمی

  احمدی نژاد بازیگر سینما و تلویزیون پول رئیس جمهور رسانه سفرهای نوروزی مرگ ورزشگاه آزادی هاشمی رفسنجانی فلانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها