• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38939

  گروه موسیقی رستاک اردیبهشت ماه امسال با برگزاری کنسرت‌هایی در تهران، اراک و مازندران میزبان علاقه‌مندان موسیقی ایرانی خواهد بود.

  به گزارش پارس ، سپهر سعادتی مدیر هماهنگی گروه رستاک در گفتگو با مهر با اعلام این خبر افزود: گروه موسیقی رستاک پنجم و ششم اردیبهشت در اراک کنسرتی را برگزار می کند ضمن اینکه طی روزهای نوزدهم و بیستم اردیبهشت ماه طی چهار نوبت در سالن همایش های برج میلاد میزبان علاقه مندان موسیقی خواهیم بود. البته صحبت هایی برای برگزاری چند برنامه در استان مازندران داشته ایم که هنوز تاریخ دقیق برگزاری آنها نهایی نشده است.

  نوازنده تار ادامه داد: محتوای برنامه مانند کارهای قبلی گروه ترکیبی از آلبوم های" همه اقوام من" ، " رنگواره های کهن" و" سرنای نوروز" خواهد بود که با سرپرستی سیامک سپهری و همراهی اعضای همیشگی گروه و ترکیب سازهای زهی، کوبه ای و بادی اجرا می شود.

  سعادتی از حضور استادان و هنرمندان برجسته موسیقی نواحی در این کنسرت ها به عنوان نوازنده مهمان خبر داد و گفت: همانند کنسرت های قبلی تلاش خواهیم کرد تا از حضور هنرمندان و استادان صاحب نام موسیقی نواحی و عزیزانی که در طول سفرهای گروه رستاک همراه ما بودند در کنسرت های اردیبهشت ماه استفاده کنیم.

  گروه موسیقی رستاک از سال ۷۶ با هدف الهام از عناصر شنیداری موسیقی ایرانی به ویژه موسیقی نواحی در قالب های نوین، فعالیت خود را آغاز کرد که حاصل آن تولید سه آلبوم موسیقایی" همه اقوام من" ، " رنگواره های کهن" و" سرنای نوروز" بود که هر سه این آلبوم با استقبال مخاطبان مواجه شد.

   

  استان مازندران برج میلاد سالن همایش موسیقی نوروز quot آغاز کنسرت اردیبهشت رستاک

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها