• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38870

  معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تمدید قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان گفت: در قرارداد سال ۹۲ علاوه بر تمدید خدمات سال گذشته بیمه طلایی، پوشش بیمه تکمیلی درمان برای ۲۱۰ هزار نفر از کارکنان قراردادی و خانواده‌شان نیز منعقد می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، وحید کیارشی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در مراسم تمدید قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان کشور اظهار داشت: بیمه طلایی کارکنان آموزش و پرورش یکی از بزرگترین قراردادهای بیمه ای کشور است که از سال ۸۹ با مسئولیت شرکت بیمه ایران و با نظارت بیمه مرکزی شکل گرفت.

  وی افزود: این خدمت بیمه ای اکثر خدمات درمانی نظیر هزینه های بیمارستانی، تخصصی، سرپایی، پاراکلینیکی و دارویی را بدون سقف و همچنین خدمات دندانپزشکی و عینک را با محدودیت به فرهنگیان عرضه می کند.

  کیارشی تصریح کرد: یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از فرهنگیان شاغل به همراه افراد تحت تکفلشان تحت پوشش این بیمه هستند و از زمان برقرار شدن این خدمت، هزینه های درمانی فرهنگیان از ۶۰ به ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده است.

  معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: در قرارداد سال ۹۲ علاوه بر تمدید خدمات سال گذشته بیمه طلایی، پوشش بیمه تکمیلی درمان برای ۲۱۰ هزار نفر از کارکنان قراردادی و خانواده شان نیز منعقد می شود.

  وی اضافه کرد: همچنین بیمه عمر مصوب برای ۹۴۰ هزار نفر از کارکنان شاغل و ۵۸۰ هزار نفر از بازنشستگان تمدید خواهد شد.

  به گفته وی: پوشش بیمه عمر مکمل برای ۴۵۰ هزار شاغل و ۲۰۰ هزار بازنشسته آموزش و پرورش تمدید می شود.

  کیارشی گفت: همچنین بیمه آتش سوزی برای ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد آموزشی و اداری در شهرستان ها و پوشش بیمه شخص ثالث ۵۰۰ هزار خودروی فرهنگیان با تخفیف ویژه ارائه شده است.

  وی تصریح کرد: ۱۲ میلیون دانش آموز کشور تحت پوشش بیمه حوادث بیمه ایران هستند و کارکنان و دانش آموزان اعزامی به اردوهای راهیان نور تا سقف یک دیه کامل تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند.

  آتش سوزی بیمه شخص ثالث پوشش خانواده دانش آموز دانش آموزان درمان معاون وزارت آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها