• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38768

  طی احکام جداگانه‌ای از سوی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاونان دانشگاه و روسای مراکز تحقیقاتی این دانشگاه منصوب شدند.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، با حکم مسعود اعتمادیان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات- بهداشتی و درمانی ایران، رسول فراست کیش، به سمت معاون آموزشی، بهنام انصاری به سمت معاون درمان، احمد جنیدی به سمت معاون بهداشتی، مهران ولائی، به سمت معاون غذا و دارو، محمود بیگلر به سمت معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع، محمودرضا محقق، به سمت معاون تحقیقات و سید موید علویان به سمت معاون امور بین الملل منصوب شدند.

  همچنین غلامرضا شاه حسنی به سمت ریاست دانشکده پزشکی و امیر امیرخانی به سمت مدیر روابط عمومی این دانشگاه منصوب شدند.

  اعتمادیان همچنین در احکام دیگری، ناهید ابوطالب را به سمت رئیس مرکز تحقیقات فیزیولوژی، محمد فرهادی را به عنوان رئیس مرکز تحقیقات گوش، حلق، بینی و سر و گردن، محمد شریفی را به سمت رئیس مرکز تحقیقات علوم دارویی، محمد ابراهیم خمسه را به عنوان رئیس مرکز تحقیقات غدد درون ریز و متابولیسم و سید محسن اسدی لاری را به عنوان رئیس مرکز تحقیقات آسیب شناسی و سرطان منصوب کرد.

  همچنین طی احکام دیگری، ماشاء الله عقیلی به سمت رئیس مرکز تحقیقات طب کار، علی اصغر فرشاد به عنوان رئیس مرکز تحقیقات بهداشت کار، سید اشرف الدین گوشه به سمت رئیس موسسه مطالعات تاریخ پزشکی، طب اسلامی و مکمل و فرهاد زمانی به سمت رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد ایران منصوب شدند.

  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی-درمانی ایران در احکام دیگری عبدالعزیر رستگار لاری را به سمت رئیس مرکز تحقیقات مقاومتهای میکروبی، سید مهدی مدرس زاده را به عنوان رئیس مرکز تحقیقات چشم پزشکی، محمد تقی جغتایی را به عنوان مرکز تحقیقات سلول مولکولی، ثمیله نوربخش را به سمت رئیس مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی اطفال و سید محمد جواد فاطمی را به سمت رئیس مرکز تحقیقات سوختگی منصوب کرد.

  امور بین الملل ایران دارو دانشگاه علوم پزشکی درمان سرطان طب علوم پزشکی مدیر روابط عمومی معاون

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها