• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38712

  با انتخاب فیلم «گذشته» جدیدترین ساخته‌ی اصغر فرهادی برای بخش رقابتی جشنواره‌ی فیلم کن سرانجام خلاصه‌ داستان تصحیح‌شده فیلم منتشر شد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، در حالی که در روزهای سپری شده در سایت های مختلف داستان هایی درباره ی فیلم آمده است که در بخش هایی به داستان واقعی فیلم نزدیک نیست، داستان صحیح تر آن از سوی روابط عمومی فیلم در اختیار ایسنا قرار گرفته است که در آن آمده است:

  « احمد (علی مصفا) ۴سال پس از جدایی از همسر فرانسوی اش به در خواست او راهی پاریس می شود تا مراحل اداری طلاقشان را طی کرده و ثبت کنند. او در مدت اقامت کوتاهش متوجه آشفتگی « لوسی» دختر همسر سابقش می شود. تلاش او برای کمک به « لوسی» پرده از راز ی در گذشته بر می دارد. »

  اصغر فرهادی این روزها آخرین مراحل آماده سازی فیلمش را برای حضور در جشنواره ی کن در پاریس سپری می کند، فیلمی که محصول مشترک ایران و فرانسه است.

  « گذشته» قرار است در هفته ی اول (اواخر اردیبهشت ماه) در جشنواره ی کن به نمایش درآید و همزمان در اروپا اکران عمومی می شود و علی سرتیپی پخش کننده ایرانی فیلم هم امیدوار است، شرایط اکران آن را در خرداد ماه در ایران فراهم کند.

    علاوه بر « برنیس بژو» (بازیگر نامزد اسکار و گلدن گلوب و برنده سزار) و همچنین « طاهر رحیم» (برنده جایزه سزار) ، بازیگران دیگری چون « علی مصفا» ، « پائولین بورلت» ، بازیگر بلژیکی فیلم معروف « زندگی صورتی» ، « الیس آگویس» ، « ژان جستین» ، « سابرینا وازانی» و« بابک کریمی» در این فیلم، مقابل دوربین محمود کلاری رفته اند.

  اصغر فرهادی ایران دوربین روابط عمومی فرانسه گلدن گلوب raquo laquo فیلم داستان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها