• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38603

  رییس پلیس آگاهی استان قم اعلام کرد فردی با عناوین جعلی از افرادی کلاهبرداری کرده و متواری شده است. شهروندان می‌توانند در صورت شناسایی صاحب عکس مراتب را از طریق شماره تلفن ۲۱۸۲۷۴۹-۰۲۵۱ در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قم قرار دهند.

  به گزارش پارس به نقل از آخرین نیوز، رییس پلیس آگاهی استان قم اعلام کرد فردی با عناوین جعلی از افرادی کلاهبرداری کرده و متواری شده است. شهروندان می توانند در صورت شناسایی صاحب عکس مراتب را از طریق شماره تلفن ۲۱۸۲۷۴۹-۰۲۵۱ در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قم قرار دهند.

  سرهنگ « قدمی» در این باره گفت: در پی طرح شکایت علیه فردی ناشناس که توانسته مبالغ قابل توجهی کلاهبرداری کند و متواری شود، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی استان داده شده است.

  به گفته او فرد مذکور با کلاهبرداری از افراد مختلف تحت عناوین جعلی افراد خوش حساب بانکی که از گردش مالی بالایی برخوردار هستند متواری شده است، لذا از شهروندان درخواست می شود در صورت شناسایی صاحب عکس در اسرع وقت اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قم قرار دهند.

  رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: شهروندان می توانند در صورت شناسایی صاحب عکس مراتب را از طریق شماره تلفن های ۲۱۸۲۷۱۵-۰۲۵۱ و ۲۱۸۲۷۴۹-۰۲۵۱ در اختیار کارآگاهان این پلیس قرار دهند.

  استان قم پلیس آگاهی پوشش شماره تلفن فرماندهی انتظامی استان قم حساب شناسایی صورت خوش
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها