• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38481

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه هیچ تصمیمی برای تغییر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی وجود ندارد، گفت: بیمه شدگان یه این شایعات اهمیت ندهند.

  به گزارش پارس ، مجتبی اعلایی در گفت وگو با فارس با اشاره به اینکه سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچ برنامه ای برای تغییر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ندارد، اظهار داشت: اخباری که این روزها از سوی برخی از رسانه ها عنوان شده شایعه ای بیش نیست.

  وی تصریح کرد: چنانچه تغییری بخواهد در هر بخش از سازمان تأمین اجتماعی صورت بگیرد از طریق مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اعلام می شود.

  اعلایی در ادامه در خصوص مهمترین برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال جاری بیان داشت: اجرای طرح پزشک خانواده با همکاری وزارت بهداشت، اجرای طرح های بیمه ای و حمایت از افراد فاقد بیمه در کشور بخشی از یرنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

  به گزارش فارس طی روز های گذشته برخی از رسانه ها از تغییر مرتضوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و آمدن ایراندخت عطاریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور خبر داده بودند.

  بازنشستگی پزشک خانواده رسانه کار و رفاه وزارت بهداشت وزارت تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اجتماعی تأمین

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها