• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38317

  فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف راز ۳۱ فقره سرقت لوازم داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، محمد خشتگر بعد از ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان، عوامل انتظامی برای دستگیری سارق یا سارقان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

  خشتگر افزود: در این راستا عوامل انتظامی شب گذشته فردی را که به صورت مشکوک در محل های سرقت پرسه می زد دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می کنند.

  وی تصریح کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به ۳۱ فقره سرقت از داخل خودروهایی از نوع پیکان و پراید اعتراف و اعلام داشت با توجه به اعتیاد شدید به مواد مخدر و طرد از طرف خانواده اقدام به سرقت می کرده و اموال مسروقه را به قیمت ناچیزی برای تهیه مواد مخدر به فردی به هویت معلوم می فروختم.

  وی بیان کرد: سارق در بازجویی های پلیس اعلام داشت سرقت ها را موقع شب از خودروهایی که دارای سیستم امنیتی از قبیل دزدگیر و غیره نبوده انجام می دادم که موقع دستگیری هم برای سرقت رفته بودم که توسط ماموران دستگیر شدم.

  خشتگر خاطرنشان کرد: در ادامه پرونده تمام مالباختگان شناسائی شدند و متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

  اعتیاد پلیس آگاهی خانواده خودرو سرقت مواد مخدر افشای شهرستان راز فقره
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها