• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38315

  شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای یک بازی جدید با موضوع سیاسی ارزشی پروانه ساخت صادر کرد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای" سال های سیاه" به نویسندگی عماد رحمانی، برای موسسه رسانا شکوه کویر طراح این بازی، مجوز تولید صادر کرد.

  بازی رایانه ای سالهای سیاه با داستانی برگرفته از اسناد سازمان امنیت ملی بریتانیا MI۶، اسناد سازمان مطالعات تاریخ معاصر و دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران طراحی شده است.

  سبک بازی، اکشن ماجراجویی adventure سوم شخص بوده، گرافیک سه بعدی و موتور گرافیکی مورد استفاده در این بازی UNITY ۳D است.

  بازی رایانه ای سال های سیاه علاوه بر اینکه دارای شاخص هایی همچون بیش از ۵ ساعت گیم پلی، دو کاراکتر قابل بازی، محیط اپن ورد و هوش مصنوعی بسیار قوی در سطح عناوین AAA است، محیط سازی کاملا نوستالژیک و وسیع در ایران و انگلستان (لندن و طهران) و همچنین یک روایت سینمایی قوی و مستند دارد که بیش از ۲۰ دقیقه موسیقی حرفه ای برای آن ساخته شده و سینماتیک های بازی interactive و کلیدزنی های آن کارگردانی شده است.

  کارآگاه افشار، امیر مختار کریم پور شیرازی، دکتر حسین فاطمی، محمود افشارطوس و دکتر محمد مصدق از شخصیت های این بازی هستند.

  در این بازی بیش از ۴۵ کاراکتر دیگر در نقش هایی نظیر دکه دار، مسئول شهربانی، مراد محمدی دستیار کارآگاه افشار، مسئول خشکشویی، نگهبان زندان، جیمز انگلیسی، مسئول کافه هتل شرینگتون، اشرف پهلوی، شعبان بی مخ، جیمز رابراند سفیر انگلیس و… حضور دارند.

  بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برای تولید بازی بوده و تایید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست؛ بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

  ایران بازی بازی رایانه ای بازی های رایانه ای بریتانیا حقوق دانشگاه تهران زندان لندن محمد مصدق
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها