• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38269

  فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با امام جمعه اصفهان با بیان اینکه انتخابات مظهر حماسه سیاسی یک ملت است گفت: ناجا تمام توان خود را برای تحقق این حماسه در خرداد ماه به کار گرفته است.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، سرداراسماعیل احمدی مقدم، با بیان اینکه انتخابات مظهر حماسه سیاسی یک ملت است، گفت: یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم به جهت اینکه به عنوان اولین انتخابات ریاست جمهوری بعد از فتنه سال ۸۸ به شمار می آید هم از نظر داخلی و هم بین المللی بسیار حساس است و باید مردم و مسئولان با همدلی، وحدت و انسجام بیشتر بین خود امسال در این انتخابات یک حماسه بزرگ را بیافرینند.

  وی با بیان اینکه هیچ مشکل خاص امنیتی برای برگزاری باشکوه انتخابات خرداد ۹۲ وجود ندارد، بیان داشت: نیروی انتظامی تمام توان خود را برای تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی به کار بسته و انتظار دارد که مردم و مسئولان و نخبگان جامعه از این فرصت و زمینه ای که برایشان فراهم شده بهترین استفاده را ببرند.

  فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه هر زمان که کاندیداها مشخص شوند و صلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان تایید شود براساس وظیفه امنیت مراسم های آنها را تامین می کنیم، تصریح کرد: توصیه ما این است که این عده تا آن زمان از ایجاد تنش در جامعه و برگزاری مراسم ها و میتینگ های فاقد مجوز قانونی پرهیز کنند.

  احمدی مقدم استان اصفهان را یکی از پنج استان امن کشور عنوان و اظهار کرد: خوشبختانه در مورد استان اصفهان با وجود مردمانی مومن و ولایتمدار، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، علمای فرهیخته، نخبگان و مسئولان خدمتگذار جای هیچ گونه دغدغه امنیتی وجود ندارد و مشارکت بالای مردم در تامین و حفظ امنیت استان یکی از ویژگی های بارزی است که آن را با سایر استان های کشور متمایز می کند.

  اصفهان امام جمعه انتخابات جامعه حماسه سیاسی سیاسی و اقتصادی شورای نگهبان فرمانده نیروی انتظامی نخبگان نیروی انتظامی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها