• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38259

  رئیس پلیس کشور گفت: پلیس امنیت مراسم های کاندیداهای ریاست جمهوری را پس از تائید صلاحیت آنها توسط شورای نگهبان تامین می کند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، سردار اسماعیل احمدی مقدم شب گذشته در دیدار با امام جمعه اصفهان، اظهار داشت: انتخابات مظهر حماسه سیاسی یک ملت است. یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم به جهت اینکه به عنوان اولین انتخابات ریاست جمهوری بعد از فتنه سال ۸۸ به شمار می آید هم از نظر داخلی و هم بین المللی بسیار حساس است و باید مردم و مسئولان با همدلی، وحدت و انسجام بیشتر بین خود امسال در این انتخابات یک حماسه بزرگ را بیافرینند.

  وی با بیان اینکه هیچ مشکل خاص امنیتی برای برگزاری با شکوه انتخابات خرداد ۹۲ وجود ندارد، بیان داشت: نیروی انتظامی تمام توان خود را برای تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی بکار بسته و انتظار دارد که مردم و مسئولان و نخبگان جامعه از این فرصت و زمینه ای که برایشان فراهم شده بهترین استفاده را ببرند.

  رئیس پلیس کشور با تاکید بر اینکه هر زمان که کاندیداها مشخص شوند و صلاحیت آنها از سوی شورای نگهبان تایید شود براساس وظیفه امنیت مراسم های آنها را تامین می کنیم، تصریح کرد: توصیه ما این است که این عده تا آن زمان از ایجاد تنش در جامعه و برگزاری مراسم ها و میتینگ های فاقد مجوز قانونی پرهیز کنند.

  احمدی مقدم استان اصفهان را یکی از پنج استان امن کشور عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در خصوص استان اصفهان با وجود مردمانی مومن و ولایتمدار، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، علمای فرهیخته، نخبگان و مسئولان خدمتگذار جای هیچ گونه دغدغه امنیتی وجود ندارد و مشارکت بالای مردم در تامین و حفظ امنیت استان یکی از ویژگی های بارزی است که آن را با سایر استان های کشور متمایز می کند.

  استان اصفهان استان های کشور اسماعیل احمدی مقدم اصفهان امام جمعه جامعه خانواده های معظم شهدا ریاست جمهوری شورای نگهبان نخبگان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها