• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38175

  حبیب‌الله کاسه‌ساز با تائید ثبت نامش در انتخابات شورای شهر اسلامی تهران هدف از این کار را خدمت به عرصه فرهنگ و هنر دانست.

  به گزارش پارس ، کاسه ساز در گفت وگو با فارس در خصوص اهدافش از ثبت نام در انتخابات شورای شهر اسلامی تهران گفت: خدمت به مردم جزو وظایف هر مسلمانی است که فکر کند هرجا که حضور موثر است حضور پیدا کند. تصور من هم این بود که در شورای شهر با تجربه سی وچند ساله عرصه فرهنگ و هنر بتوانم خدمت کوچکی به این عرصه انجام دهم.

  وی با تاکید بر لزوم حضور چهره های فرهنگی و هنری در شورای شهر افزود: فکر می کنم حضور چهره های مطرح فرهنگی و هنری در بدنه شورای شهر می تواند در جهت بالا بردن سطح فرهنگ جامعه و فرهنگ عمومی موثر باشد.

  تهیه کتنده « اخراجی ها» خاطر نشان کرد: به هر حال حضور در چنین شورایی که تصمیم گیرنده اصلی ادراه شهر تهران هم از جهت اجتماعی و هم از جهت فرهنگی است می تواند کمک بسیار موثری به عرصه فرهنگ و هنر باشد.

  کاسه ساز همچنین در پاسخ به این سوال که چه خلایی را در عرصه کلان مدیریت فرهنگی احساس می کند که حضور وی در شورای شهر به برطرف شدن ان می تواند کمک کند به فارس گفت: ابتدا باید وارد این عرصه شد تا بتوان همه خلاء ها را شناسایی کرد اما به طور کلی یک خلاء های کلانی دیده می شود که باید برطرف شوند اما اینکه واقعا فرد ورود پیدا کند و با مشکلات دست و پنجه و نرم کند و برنامه بدهد را نمی شود با حرف عنوان کرد و باید در عمل چنین اتفاقی رخ دهد.

  وی در خاتمه گفت: با صحبت کلی نمی توان مشکلی از عرصه فرهنگ و هنر حل کرد بلکه باید وارد عرصه شد و مشکلات را نزدیک لمس کرد و آن موقع با ارائه طریق و راه با کمک سایر دوستان بشود برای شهر تهران یک نقشه جامع فرهنگی و هنری ارائه کرد.

  وی همچنین در خصوص شکل گیری ائتلاف سه گانه اش با سید جواد هاشمی و مصطفی زمانی گفت: تا این لحظه خبری از ائتلاف نیست و سید جواد هاشمی به من گفته است که در انتخابات شورای شهر ثبت نام نمی کند و با مصطفی زمانی هم موفق به صحبت نشده ام. اما به طور کلی اگر چنین ائتلافی شکل بگیرد بسیار خوب خواهد بود.

  کاسه ساز تاکید کرد: من در جمع خبرنگاران گفتم که شنیده ام قرار است سید جواد هاشمی و مصطفی زمانی هم در انتخابات ثبت نام کنند اما تا این لحظه سید جواد ثبت نام نکرده و از تصمیم مصطفی زمانی هم هنوز خبری ندارم.

  ائتلاف سه گانه انتخابات جامعه شورای شهر شهر تهران فرهنگ و هنر فرهنگی و هنری مشکلات ثبت عرصه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها