• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37870

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ از اجرای محدودیت ترافیکی در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین سال جاری به مناسبت روز ارتش در مناطق جنوبی شهر تهران خبر داد.

  به گزارش پارس ، به نقل از فارس، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور تهران بزرگ اعلام کرد: ضمن گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و به منظور تسهیل حرکت واحدهای شرکت کننده در مراسم مذکور، مقررات ویژه ای را در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین سال جاری در مناطق جنوبی شهر تهران اجرا می شود.

  وی در خصوص این محدودیت ها گفت: محدودیت تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۸ الی پنجشنبه ۲۹ فروردین سال جاری در محورهای همجوار با مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) به شرح زیر است.

  ۱ ) بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) مسیر شمال به جنوب از مقطع دور برگردان اول محدودیت و از تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت جنوب جلوگیری به عمل خواهد آمد و اتومبیل هایی که قصد دسترسی به بهشت زهرا (س) را دارند از طریق خیابان شهید رجایی جاده قدیم قم و از درب گلدسته وارد بهشت زهرا (س) خواهند شد.

  ۲) سه راه باقر شهر در محور قدیم به سمت غرب محدودیت تردد اعمال خواهد شد.

  ۳) ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام (ره) از میدان ساعت به سمت غرب محدودیت و از تردد کلیه وسایط نقلیه به سمت بلوار علامه عسگری جلوگیری به عمل خواهد آمد.

  ۴) محور خلیج فارس مسیر شمال به جنوب از مقطع راستگرد خلیج فارس به بلوار علامه عسگری محدودیت دارد.

  ۵) محور خلیج فارس مسیر جنوب به شمال از مقطع خروجی به بلوار علامه عسگری محدودیت تردد وجود دارد.

  ۶) کلیه ورودی ها به زیرگذر ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام (ره) محدودیت و از تردد کلیه اتومبیلها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

  ۷) روی پل شهید صنیع خانی مسیر شمال به جنوب محدودیت تردد از ساعت ۵: ۳۰ صبح مورخ ۹۲.۱. ۲۹ است.

  ۸) بزرگراه آزادگان در مسیر غرب به شرق راستگرد به بزرگراه شهید هاشمی (صالح آباد) محدودیت تردد از ساعت۵: ۳۰ صبح مورخه ۹۲.۱. ۲۹ است.

  وی در ادامه گفت: محدودیت توقف وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ روز پنج شنبه مورخ ۲۹ فروردین به شرح زیر است.

  ۱) ضلع شمالی مرقد مطهر حضرت امام (ره) از میدان ساعت تا ضلع غربی آزادراه تهران- قم در هر دو سمت

  ۲) بزرگراه صالح آباد از پل شهید صنیع خانی تا ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام (ره) در هر دو سمت

  ۳) آزاد راه تهران - قم از پل شهید کاظمی تا عوارضی تهران - قم در هر دو سمت به جز اتومبیل هایی که جهت جابه جایی افراد رژه رونده در نظر گرفته شده است.

  در پایان از شهروندان درخواست می شود با عوامل مستقر همکاری کرده و چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارند به وسیله شماره تلفن های ۱_۶۳۹۵۱۵۰۱ که به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گویی است با مرکز فرماندهی و کنترل راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تماس بگیرند.

  آزاد راه ارتش جمهوری اسلامی ایران بهشت زهرا جاده حضرت امام حضرت امام خمینی راهنمایی و رانندگی شهر تهران کنترل ترافیک وسایل نقلیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها