• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37847

  هانیبال یوسف و علیرضا مجابی تلفیقی از هنر موسیقی و نقاشی را به صورت بداهه به نمایش می‌گذارند.

  به گزارش پارس هانیبال یوسف با اعلام این مطلب به خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، توضیح داد: ۱۰ اردیبهشت ماه قرار است، دوئت پیانو و نقاشی به صورت بداهه در موزه هنرهای معاصر تهران اجرا شود.

  این هنرمند ایرانی-آشوری ادامه داد: در این برنامه همه چیز در لحظه شکل می گیرد و هیچ ذهنیتی از آنچه قرار است اتفاق بیفتد، نداریم. هر دوی ما از هنر یکدیگر الهام می گیریم و با توجه به فضا، اثری را خلق می کنیم.

  او با بیان اینکه این برنامه ۴ ساعت متوالی به طول می انجامد، افزود: پیشنهاد این کار از سوی من مطرح شد، چرا که دلم می خواست به علیرضا مجابی هدیه ای بدهم. من عاشق هنرهای مختلف هستم و دوست دارم آنها را با یکدیگر تلفیق کنم. علیرضا مجابی هم دقیقا چنین دیدگاهی دارد.

  این نوازنده پیانو همچنین گفت: در واقع آن روز فرصتی است که من و مجابی درکنار یکدیگر بنشینیم و از قالب خودمان بیرون بیاییم و فکر می کنم که این کار تیمی ارزش بیشتری نسبت به هنرهایی دارد که آنها را از روی عادت خلق می کنیم.

  هانیبال یوسف اظهار کرد: جذابیت این کار به این است که هیچ کدام از ما نمی دانیم قرار است چه اتفاقی بیفتد. ما می خواهیم از هم الهام بگیریم و شاید نتیجه کار خوب، بد، جالب و یا خسته کننده از آب در آید.

  به گزارش ایسنا، حضور علاقه مندان در دوئت هانیبال یوسف و علیرضا مجابی که ۱۰ اردیبهشت و در ساعت ۱۶ برگزار می شود، برای عموم آزاد است.

  دانشجویان ایران موزه موسیقی نقاشی هنرهای معاصر یوسف پیانو نوازد هانیبال مجابی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها