• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37816

  وزیر فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی گفت: تخریب کاندیداهای انتخاباتی نباید در دستور کار قرار گیرد و فضای تیره و تاری از کشور نباید ارائه شود.

  به گزارش پارس ، سید محمد حسینی در گفت وگو با فارس درباره افزایش نظارت ها برای جلوگیری از جهت گیری رسانه ها در روزهای فراسوی انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: در این باره اولین جلسه را با مدیران مسئول، خبرگزاری ها و برخی از پایگاه های خبری برگزار کرده ایم و در آینده نیز این جلسات ادامه خواهد داشت.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه وزارت ارشاد در تعامل با رسانه ها است، افزود: بر همین اساس مصوباتی را که توسط دستگاه ها و مجلس شورای اسلامی به تصویب می رسد را به رسانه ها ابلاغ می کنیم.

  حسینی در ادامه بیان داشت: در این زمینه تجربیات متعددی داریم. مدیران مسئول و روزنامه نگاران می توانند به حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات کمک کنند.

  وی بیان داشت: البته امیدواریم که همه کاندیداها به قوانین پایبند باشند و توسط رسانه ها یک فضای عقلانی و خوبی در کشور در زمان انتخابات برقرار شود.

  وی متذکر شد: این فضا نباید به شکلی باشد که از حد و مرزها در زمان انتخابات عبور کنیم.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: نباید تخریب کاندیداها در دستور کار قرار گیرد و نیز نباید فضای تیره و تار از کشور ارائه شود. از این امر باید جلوگیری کرد چرا که به زیان کشور است.

  حسینی ادامه داد: امیدواریم که بتوانیم برنامه های کاندیداها را پوشش دهیم و اخلاق انتخاباتی را توسط رسانه ها ترویج کنیم.

  وی بیان داشت: میزان اقبال مردم در زمان انتخابات به مطبوعات بیشتر از هر زمان دیگری است. چرا که مردم علاقمند و پیگیر مسائل کلان کشور هستند.

  حسینی اضافه کرد: این زمان فرصت خوبی برای مطبوعات است تا از فضای موجود استفاده کنند.

  وی خاطر نشان کرد: مطبوعات می توانند در این زمان آگاهی مردم را نسبت به مسائل روز ارتقا دهند و در عین حال می توانند پایبندی آنان را نیز به قوانین افزایش دهند.

  اخلاق انتخابات انتخابات ریاست جمهوری پوشش سید محمد حسینی فرهنگ و ارشاد اسلامی مجلس شورای اسلامی مطبوعات وزارت ارشاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها