• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37721

  مدیر موزه هنرهای دینی امام علی (ع) از بازگشایی دوباره این موزه از اواسط اردیبهشت و بعد از اتمام پروژه رنگ کردن موزه خبر داد.

  به گزارش پارس امیر عبدالحسینی، مدیر موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و مدیر امور تجسمی و موزه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین وضعیت موزه هنرهای دینی امام علی (ع) گفت: پیش از عید بنا داشتیم که این موزه را برای روزهای عید نوروز باز نگه داریم.

  وی افزود: موزه امام علی (ع) چند سالی بود که مورد بازسازی قرار نگرفته بود و به نظر می رسید حداقل به یک رنگ آمیزی احتیاج دارد و به همین دلیل ما نمی توانستیم موزه را برای عید باز نگه داریم. به همین دلیل بعد از برپایی آخرین نمایشگاه مان در اسفند ماه سال گذشته که نمایشگاه پوسترهای تئاتر بود دیگر نمایشگاهی نگذاشتیم و حتی دیوارهای موزه را در چند روز آخر سال خالی گذاشتیم.

  عبدالحسینی با اشاره به رنگ کردن دیوارهای موزه و گالری های آن در ایام نوروز گفت: نوروز امسال موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به جای میزبانی از بازدیدکنندگان میزبان کسانی بود که رختی نو بر تن این موزه کرده و دیوارهای این مجموعه را که سال های زیادی بود رنگی تازه به خود ندیده بود، تمیز و رنگ کردند.

  مدیر موزه هنرهای دینی امام علی (ع) از بازگشایی دوباره این موزه از اواسط اردیبهشت و بعد از اتمام پروژه رنگ کردن خبر داد.

  وی با اعلام اینکه هنوز برای نمایشگاه هایی که قصد برپا کردنشان را دارند برنامه ریزی نکرده اند، گفت: برنامه های موزه از اواسط اردیبهشت آغاز خواهد شد و چندین نمایشگاه را در نظر داریم ولی هنوز تاریخ دقیق برگزاری آنها معلوم نیست و منتظر اتمام کار رنگ شدن موزه هستیم که پیمانکار این کار از اتمام رنگ شدن موزه تا اواسط اردیبهشت خبر داده است.

  عبدالحسینی از اجرای برنامه ای با عنوان" تولد ماه" در موزه امام علی (ع) خبر داد و گفت: بعد از برگزاری موفق جشن تولدی که برای استاد افجه ای گرفته بودیم قرار شد که هر ماه یک برنامه تولد برای یک هنرمند بزرگ بگیریم که این برنامه با عنوان" تولد ماه" برگزار خواهد شد.

  امام علی ایام نوروز تئاتر تولد رنگ آمیزی شهرداری تهران عید نوروز فرهنگی هنری موزه نوروز

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها