• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37718

  آدرین برودی برای بازی در نقش" هودینی" جادوگر معروف جهان در یک مینی‌سریال انتخاب شد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، هیستوری چنل آمریکا که در چند سال اخیر با سریال های درامی مانند" هتفیلدها و مک کوی ها" رضایت تمشاگران خود را جلب کرده است حالا می خواهد مین سریالی درباره" هودینی" جادوگر معروف با بازی آدرین برودی در نقش این جادوگر افسانه ای بسازد.

  جادوگر هودینی در ویسکانسین به دنیا آمد و حقه های جادویی و تردستی را خودش یاد گرفت و با حقه هایی مانند به چالش کشیدن رییس پلیس هروقت که می خواست او را دستگیر کند، تبدیل به بزرگترین جادوگر جهان شد.

  او همچنین مدتی از وقتش را هم صرف آگاهی دادن به اشخاصی کرد که به ارواح اعتقاد داشتند که همین کار باعث شد با سر آرتور کانن دویل خالق شرلوک هولمز که زمانی طرفدارش بود اختلاف پیدا کند.

  همچنین شایعه های جدی هم وجود دارد که او در زمان جنگ جهانی اول و در اوایل پیدایش سازمان های جاسوسی دنیا به عنوان یک جاسوس نیز کار می کرد، اما هنوز معلوم نیست که این ها هم جزیی از داستان خواهند بود یا خیر.

  در اواخر سال گذشته فیلم بیوگرافی درباره هودینی قرار بود به کارگردانی جو رایت و گری راس بر اساس کتاب" زندگی مخفی هودینی: تولید اولین ابرقهرمان آمریکا" ساخته شود اما از آنجایی که دیگر خبری از این پروژه به گوش نرسیده احتمالا هیستوری چنل زودتر کارش را به انجام می رساند.

  فیلمی که محصول ۲۰۰۷ است با عنوان" اجراهایی که مرگ را به چالش می کشند" با بازی کاترین زتاجونز و گای پیرس در نقش هودینی نیز پیش از این ساخته شده است.

  بازی جاسوسی جنگ جهانی جهان مرگ سریال quot جادوگر داستان هودینی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها