• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37686

  نزدیک به‌ دوسوم شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی یا به عبارت دقیق‌تر ۵۸ درصد آن‌ها روی گوشی خود از ابزارهای بانکداری موبایلی استفاده می‌کنند.

  به گزارش پارس کارشناسان اعلام کردند تعداد کاربران آمریکایی که این روزها از طریق تلفن همراه پول های خود را مدیریت می کنند بسیار زیاد شده است و البته این در حالی بوده که بسیاری از کاربران هم در مورد شرایط امنیتی این قبیل فضاها نگرانی داشته اند و بر این باور بوده اند که ارایه دهندگان خدمات مالی باید امنیت بیشتری لحاظ کنند.

  به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، نتایج حاصل از گزارش آماری مرکز IAB حاکی از آن است که نزدیک به دوسوم شرکت کنندگان در این نظرسنجی یا به عبارت دقیق تر ۵۸ درصد آن ها روی گوشی خود از ابزارهای بانکداری موبایلی استفاده می کنند و این در حالی است که ۲۵ درصد آن ها از وجود این ابزارها آگاهی دارند و هنوز سراغ آن ها نرفته اند.

  علاوه بر این گفته شده است که ۵۰ درصد کاربران با دستگاه موبایلی خود به طور مستمر به سایت اینترنتی بانک ها سر می زنند و ۲۶ درصد آن ها هم از قابلیت این قبیل سایت ها باخبرند و هنوز سراغ آن ها نرفته اند.

  این اعداد و ارقام نشان می دهد که تلاش بازاریابی مالی برای جلب توجه کاربران بسیار مفید بوده و آن ها را به سمت ابزارهای بانکداری موبایلی کشانده است.

  طبق این آمارها، بیش از نیمی از کاربران معادل ۵۲ درصد آن ها توضیح دادند که برای انتقال فعالیت های بانکی خود به دستگاه های الکترونیکی همراه به نوعی ضمانت نامه و گارانتی نیاز دارند تا حتی اگر گوشی خود را از دست دادند مشکلی برایشان به وجود نیاید.

  پول تلفن همراه موبایل آمریکایی درصد کاربران گوشی مدیریت موبایلی دوسوم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها