• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37662

  بر اساس بخشنامه آموزش و پرورش، انتقال فرهنگیان به شهر تهران ممنوع است و انتقال به ادارات و مناطق تابعه اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در جنسیت زن، صرفاً در دوره‌های ابتدایی، فنی و حرفه‌ای و کاردانش امکان‌پذیر است.

  به گزارش پارس ، به نقل از فارس، در بخشنامه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش آمده است: به منظور کیفیت بخشی به امر ساماندهی و استفاده بهینه از نیروی انسانی موجود در مناطق آموزش و پرورش، نقل و انتقال نیروهای رسمی و پیمانی شاغل در واحدهای آموزشی متقاضی انتقال درون و برون استانی به اداره کل آموزش و پرورش استان ها تفویض می شود.

  بر این اساس، درخواست متقضایان انتقال را مشروط به عدم نیاز واقعی مبدأ (به نحوی که با توجه به جنسیت در رشته فرد متقاضی، حق التدریس جدید در منطقه ایجاد نشود) و نیاز مقصد (به طوری که موجب کسری ساعت موظف در منطقه نشود) با اولویت رسیدگی به درخواست ایثارگران، با رعایت ضوابط و مقررات مورد بررسی داده و در زمینه انتقال افرادی که با تقاضای آنان موافقت شده است، اقدام لازم معمول شود.

  در این بخشنامه تأکید شده است: لازم به ذکر است با توجه به ممنوعیت انتقال به شهر تهران، از مکاتبه در این خصوص جداً خودداری شود؛ ضمناً انتقال به ادارات و مناطق تابعه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جنسیت زن، صرفاً در دوره های ابتدایی، فنی و حرفه ای و کاردانش امکان پذیر است.

  آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان اداره کل آموزش و پرورش استان استان تهران جنسیت شهر تهران فنی و حرفه ای معاون نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها