• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37549

  من خودم مشکل اخلاقی دارم. در خانه مشکل دارم. من خودم با خودم مشکل عدیده دارم. من با خودم درگیرم. من یک بیمار ذهنی و روانی‌ام؛ می‌فهمی یا نه؟

  به گزارش پارس به نقل از جوان، حامد بهداد درباره الگو بودن رفتارش در جامعه گفت: من جزئی از مردم هستم. من کار نمایش انجام می دهم و اتفاقی را بازسازی می کنم. من خودم مشکل اخلاقی دارم. در خانه مشکل دارم. من خودم با خودم مشکل عدیده دارم. من با خودم درگیرم. من یک بیمار ذهنی و روانی ام؛ می فهمی یا نه؟

  مجموعه « اینجا ایرانه» به کارگردانی و تهیه کنندگی فرید مرسی ساخته می شود. یکی از مهم ترین و جذاب ترین بخش های این مجموعه « دوربین مخفی» آن است که واکنش هنرمندان را ضبط می کند و در نهایت هنرمند به تحلیل و چرایی واکنش اش در مقابل مجری برنامه می پردازد.

  این مجموعه اولین مینی سریال اکشن ایرانی است که « بارکد» ، « یک فنجان چای» و « پارکور» عنوان قسمت های این سریال است.

  حامد بهداد که در مقابل « دوربین مخفی» اینجا ایرانه قرار گرفته است، عکس العمل جالبی از خود نشان می دهد. این فیلم واکنش حامد بهداد به موقعیت « دوربین مخفی» و تحلیل اش از این اتفاق است.

  حامد بهداد که بازیگر دوربین مخفی را کتک می زند درباره این اقدامش به رامبد جوان گفت: از همه اتفاق هایی که افتاد ترسیدم. افتاد زمین و از اینکه سرش زیر ماشین برود ترسیدم. از اینکه بازیچه گروهی قرار گرفتم ترسیدم. ترس از مسخرگی و اینکه یک « کور» رد شود و به من بگوید تو حامد بهدادی.

  وی ادامه داد: همیشه می ترسیدم که مقابل دوربین مخفی قرار بگیرم و همیشه می دانستم کسی را که این کار را با من انجام دهد کتک می زنم.

  بهداد در پاسخ به سوال جوان درباره ایرادهای شغل بازیگری گفت: به من حرف هایی زده می شود که تو الگوی جامعه هستی. من نمی خواهم الگوی جامعه باشم. من فرد به فرد می توانم عمل کنم و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانم به آدم ها نشان دهم که با آن ها فرق ندارم و تو الگوی من می توانی باشی.

  جامعه چای حامد بهداد دوربین زمین raquo laquo روانی بیماری مخفی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها