• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37483

  در پی حریق یک منزل مسکونی در غرب پایتخت مادر و دختری در آتش سوختند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال اعلام وقوع حادثه حریق در ساعت ۱۴: ۵۸ ظهر امروز دوشنبه، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۲۷ را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در بلوار تعاون، خیابان شربیانی اعزام کرد.

  ملکی ادامه داد: آتش نشانان پس از حضور در محل که زیر زمینی به وسعت پنجاه متر مربع در یک ساختمان سه طبقه بود مشاهده کردند شعله های آتش تمام این محل را در بر گرفته است.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه زیرزمین این ساختمان که از آن به عنوان واحد مسکونی استفاده می شد، مسکونی نبوده و در بخشی از آن نیز موتورخانه قرار داشته، اظهار کرد: آتش نشانان عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و پس از مدتی شعله های آتش در این واحد مسکونی را به طور کامل مهار و اطفاء کردند.

  ملکی ادامه داد: آتش نشانان پس از اطفای حریق در بازرسی از منزل با جسد سوخته یک زن ۳۵ ساله و دختربچه ۱۳ ساله اش روبرو شدند.

  وی با بیان اینکه علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی تحت بررسی است، گفت: آتش نشانان ایستگاه ۲۷ پس از اتمام عملیات خود محل را به عوامل پلیس آگاهی تحویل دادند.

  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت پلیس آگاهی سازمان آتش نشانی شعله آتش سوختند دختری مادر نشانان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها