• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37441

  ونا بگوم دختربچه ۱۸ماهه هندی از یک بیماری بسیار وحشتناک به نام hydrocephalus رنج می‌برد.

  به گزارش پارس به نقل از مشرق، انسان های مختلف در دنیا هستند که به بیماری های نادر مبتلا شده اند و هر کدام به نوعی درد می کشند اما دیدن کودکی که به یک بیماری وحشتناک مبتلا شده است و نمی تواند از زیبایی های زندکی لذت ببرد واقعا دردناک خواهد بود.

  رونا بگوم دختر بچه ۱۸ ماهه هندی از یک بیماری بسیار وحشتناک به نام hydrocephalus رنج می برد. این بیماری باعث شده است که اب بسیاری زیادی به مغز او رفته و در همانجا بماند و سازه استخوانی سر را عوض کند.

  خانواده این کودک در روستایی به نام جیرانا زندگی می کنند و توانایی مالی برای درمان او را ندارند به همین دلیل این مشکل برای او به وجود آمده است و همچنان نیز در حال پیشرفت است.

  پدر ۲۶ ساله این کودک در یک کارخانه آجرسازی کار می کند و دستمزد بسیار پایینی را دریافت می کند. این درحالی است که او باید در همان ابتدا کودکش را درمان می کرد تا بیماری پیشرفت نداشته باشد.

   

  این بیماری آب بدن را به سمت سر جذب می کند و همه را در رگ ها و سلول های سر نگه می دارد. این باعث می شود که بعد از مدتی مغز از کار افتاده و اندام ها همه از بین بروند.

  پزشکان بسیاری هستند که می توانند این بیماری را درمان کنند اما برای آن باید هزینه های بسیار پرداخت شود که پدر رونا همچنان به دنبال جمع کردن تمام پول خود برای درمان این کودک است.

  پدر پول جهان خانواده درمان دستمزد زیبایی مغز بیماری وحشتناک

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها