• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37426

  نایب رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ای در کمیسیون عمران در هفته جاری برای بررسی طرح کاهش آلودگی هوا خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، مهرداد بائوج لاهوتی با اعلام این خبر اظهار داشت: این هفته کمیته ای به منظور بررسی زوایای مختلف موضوع کاهش آلودگی هوا در کمیسیون عمران مجلس تشکیل می شود.

  به گفته عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در این کمیته که با هدف بررسی جزئیات کاهش آلودگی هوا تشکیل خواهد شد، جمعی از نمایندگان کمیسیون های بهداشت، عمران و فراکسیون محیط زیست حضور دارند.

  وی تصریح کرد: همچنین قرار است در این کمیته طرح جامعی با عنوان کاهش آلودگی هوامطرح شود که در آن تمام مسایلی که در آلودگی هوای کلانشهرها دخیل هستند، از جمله صنایع آلاینده، سوخت و ریزگردها بررسی می شود.

  نایب رئیس فراکسیون محیط زیست شورای اسلامی اظهار داشت: کلیات طرح کاهش آلودگی هوا و تشکیل کمیته مذکور در کمیسیون عمران به تصویب رسیده است و از این هفته بررسی موضوعات آغاز می شود.

  لاهوتی همچنین درخصوص بررسی این موضوع در کمیسیون بهداشت نیز گفت: قرار است که موضوع ریزگردها نیز در راستای آلودگی هوا با توجه به فرا رسیدن فصل گرما این هفته بررسی شود.

  به گزارش مهر، طرح دو فوریت طرح کاهش آلودگی هوای کشور در روز ۲۹ بهمن ماه در مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با ۱۰۷ رأی موافق، ۶۰ رأی مخالف و ۲۵ رأی ممتنع از ۲۱۷ نماینده حاضر در جلسه به تصویب نرسید.

  آلودگی هوا شورای اسلامی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی محیط زیست کاهش تشکیل مجلس کمیته بررسی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها