• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37403

  رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس صبح امروز از دستگیری ۲ سارق لوازم و تجهیزات ساختمانی مسکن مهر در محدوده پردیس خبر داد و گفت: این متهمان هنگام حمل اموال مسروقه با خودروی خود بازداشت شدند.

  به گزارش پارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علی اصغر صفی خانی با اعلام این خبر گفت: با شکایت شهروندان و مسئولان پروژه های مسکن مهر پردیس تهران در خصوص سرقت های انجام شده از تجهیزات ساختمانی و اموال این پروژه در محدوده پردیس، اقدامات تیم های عملیاتی کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس آغاز شد و مأموران برای دستگیری سارقان، گشت زنی خود را در محدوده های جرم خیز آغاز کردند.

  وی افزود: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه یکی از تیم های گشت انتظامی در محدوده بزرگراه بابایی به یک خودروی نیسان که در حال حمل مقادیری تجهیزات مشکوک بود، مظنون شده و برای بررسی به راننده آن دستور توقف دادند.

  رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تصریح کرد: راننده بدون توجه به دستور توقف پلیس سعی کرد از محل بگریزد که در تعقیب و گریزی کوتاه خودرو متوقف و هر دو سرنشین آن به نام های « مصطفی» و « مهدی» بازداشت شده و به کلانتری منتقل شدند.

  وی اظهار داشت: هر دو متهم در کلانتری به جرم خود مبنی بر سرقت تجهیزات ساختمانی از قبیل کولر، دینام، قالب های فلزی و تجهیزات تهویه هوا اعتراف کرده و عنوان داشتند که با همدستی هم اقدام به سرقت از این مجتمع های مسکونی می کنند.

  بزرگراه جرم خودرو سرقت مسکن مهر نیسان بازداشت ساختمانی کلانتری تجهیزات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها