• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37399

  سردار احمدی‌مقدم فرمانده ناجا در خصوص آغاز دور جدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی، گفت: طرح امنیت اجتماعی یک مطالبه مردمی است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده ناجا در خصوص آغاز دور جدید طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، گفت: همانطور که بارها تاکید شده، طرح امنیت اجتماعی یک طرح دائمی است و فکر می کنم به کار بردن کلمه آغاز مناسب نباشد اما ممکن است با توجه به شرایط خاص کشور، نوع مطالبات مردم و تغییرات فصلی، برخی از طرح های اجرایی ناجا در مقاطعی از شدت بیشتری برخوردار گردد و در اولویت ماموریتی قرار گیرد.

  وی افزود: در جدیدترین نظرسنجی انجام شده، موضوع برخورد با اراذل اوباش و مزاحمان نوامیس مردم، توزیع کنندگان مواد مخدر، سارقین خودرو و افراد بدپوشش از خواسته های اصلی مردم از پلیس است که به یاری خداوند از اول اردیبهشت ماه با جدیت کامل این موضوع در کشور اجرا خواهد شد.

  وی در خصوص مراسم تجلیل از خادمین ستاد تسهیلات نوروزی، بیان داشت: من ابتدا لازم می دانم از عنایت ویژه دولت به خادمین ستاد تسهیلات نوروزی تشکر کنم و از این فرصت استفاده کرده مجدداً از تمامی سازمانها، نهادها، افراد و خانواده آنها که در ایام نوروز متحمل زحمات زیادی شدند قدردانی می کنم اما درخصوص مراسم مذکور با توجه به امکانات محدود خدماتی، بهداشتی و رفاهی ورزشگاه آزادی و همچنین حضور قشرهای مختلف سنی به نظر می رسد مشکلات زیادی برای مسئولین ایجاد گردد.

  وی در ادامه گفت: از سوی دیگر این نگرانی وجود دارد که برگزاری این مراسم بهانه ای به دست گروه های رقیب سیاسی برای ناسالم جلوه دادن روند انتخابات ریاست جمهوری را بدهد و پیامدهای سیاسی این مراسم می تواند آغازگر یک سری مسائل و مشکلات در فضای انتخاباتی کشور شده و مطمئناً در تحقق شعار حماسه سیاسی تأثیر منفی خواهد داشت و اعتماد عمومی را خدشه دار می کند.

  احمدی مقدم در ادامه گفت: همچنین صرف مبالغ گزاف برای اجرای این مراسم با حماسه اقتصادی نیز منافات دارد و به همین دلیل نیروی انتظامی با برگزاری این مراسم در این سطح موافق نبوده و پیشنهاد می گردد مانند سالهای گذشته در یک سطح محدود از خادمین ستاد تسهیلات نوروزی قدردانی و صرفه جوئی حاصل از این را صرف ارائه خدمات بیشتر در حوزه های مرتبط و خصوصاً پیشگیری از حوادث رانندگی گردد.

  اسماعیل احمدی مقدم انتخابات ریاست جمهوری حماسه اقتصادی حماسه سیاسی خودرو ستاد تسهیلات نوروزی مشکلات مواد مخدر نیروی انتظامی ورزشگاه آزادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها