• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37313

  سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ هستند را برای اعزام به خدمت فراخواند.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد که کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان اول اردیبهشت ماه سال۱۳۹۲ است، موظفند روز یکشنبه مورخ اول اردیبهشت سالجاری در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

  گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن عمل کنند.

  لازم به ذکر است، عدم حضور بموقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

  در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است که کلیه مشمولان باید اوراق مربوط به اعزام اعم از برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی، و… را هنگام مراجعه به محل اعزام، به همراه داشته باشند.

  الکترونیک فارغ التحصیل نیروهای مسلح واکسیناسیون دانشگاه اعزام برگ فراخوان خدمت مشمولان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها