• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37291

  دانشجویان و طلاب فراوانی با خبرگزاری فارس تماس گرفته و از عدم دسترسی به سامانه ثبت‌نام بن کارت‌های الکترونیکی دانشجویی گلایه کرده و خواستار برطرف شدن مشکلات سامانه اینترنتی اختصاص‌ یافته شدند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، روز گذشته خبر آغاز ثبت نام بن کارت های الکترونیکی دانشجویی منتشر شد، اما ظاهرا سایت اعلام شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با مشکلاتی همراه است که بسیاری از متقاضیان ثبت نام، ضمن تماس های مکرر با خبرگزاری فارس این موضوع را عنوان کرده و از آن گلایه داشتند.

  این در حالی است که طبق اعلام قرار بوده از ۲۴ فروردین سایت آغاز به فعالیت کرده و ثبت نام ها آغاز شود، اما این موضوع تا صبح امروز محقق نشده و مراجعان به سایت با عدم دسترسی مواجه می شوند.

  با توجه به اینکه طبق سال های گذشته طی روزهای ابتدایی اعتبار اختصاص یافته با استقبال دانشجویان و طلاب به سرعت تمام می شد، دانشجویان خواهان بررسی مشکلات این سایت از سوی مسئولان شدند.

  خبرنگار فارس این موضوع را پیگیری و متولیان از برطرف شدن مشکلات سایت خبردادند.

  در این اعلام آمده است، ثبت نام بن کارت های دانشجویی از ۲۴ فروردین آغاز و تا ۳۱ فروردین ادامه خواهد داشت.

  تمامی دانشجویان و طلاب تا ۳۱ /۱/۹۲ فرصت دارند با مراجعه به سایت www. ketabkhaneh. ir برای ثبت نام بن کارت الکترونیکی خرید کتاب اقدام کنند.

  ۲۵۰ هزار ریال برای این بن کارت ها از طریق دانشجویان و ۲۵۰ هزار ریال نیز از سوی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد به این امر اختصاص یافته است.

  این میزان اعتبار برای بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای ۴۰۰ هزار طلبه و دانشجو در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس اختصاص یافته است، اما برای مقطع تحصیلات تکمیلی هنوز تصمیمی اخذ نشده، ولی این مهم نیز طی چند روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

  دانشجویان از ۲۴ فروردین ۹۱ می توانند با مراجعه به سایت مذکور مشخصات را وارد و ثبت نام خود را انجام دهند تا توزیع بن کارت ها در نمایشگاه یا دانشگاه ها صورت گیرد، البته پیش از توزیع اطلاع رسانی ها انجام می شود.

  بانک عامل در این دوره از نمایشگاه کتاب بانک صادرات است؛ از این رو دانشجویان برای ثبت نام می توان در طول زمان اعلام شده به سایت مراجعه کنند تا با اختلال در ثبت نام مواجه نشوند.

  تحصیلات تکمیلی دانشجو مشکلات نمایشگاه بین المللی کتاب نمایشگاه کتاب وزارت ارشاد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانشجویان ثبت کارت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها