• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37277

  دومین جشنواره ملی" دانشجوی بازی ساز" با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اردیبهشت ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دانشگاه مازندران برای دومین سال متوالی اقدام به برگزاری جشنواره ملی دانشجوی بازی سازی با هدف ایجاد رقابت در بین دانشجویان علاقه مند به تولید بازی رایانه ای می کند.

  مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی دانشجوی بازی ساز تا ۱۵ اردیبهشت ۹۲ بوده و اختتامیه این رویداد نیز اواخر اردیبهشت در دانشگاه مازندران برگزار می شود.

  به گفته ی دبیر این جشنواره، سال گذشته ۱۰۰ اثر در بخش های بازی های رایانه ای، بازی نامه و طراحی کاراکتر و فناوری در حوزه ی بازی های رایانه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و جوایز نقدی دوره قبل حدود ۲۳۰ میلیون ریال بوده که پیش بینی می شود در دوره دوم این رویداد با پیشرفت چشمگیری روبه رو باشد.

  حمزه آزاد، افزود: انتظار می رود با اضافه شدن بخش های مختلف به این جشنواره آثار بیشتری به دبیرخانه این رویداد فرهنگی ارسال شود.

  " بازی های رایانه ای کوچک" ، " موبایل و بازی های آنلاین" بخش های ویژه دومین جشنواره ملی دانشجوی بازی ساز را تشکیل می دهد.

  بازی رایانه ای بزرگ، بازی های رایانه ای کوچک مستقل (Indie) ، بازی آنلاین، بازی موبایل، طراحی کاراکتر، بازی نامه، فناوری در حوزه ی بازی های رایانه ای و مقالات در حوزه ی بازی های رایانه ای از دیگر بخش های جشنواره به شمار می رود.

  بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، امکان ارسال اینترنتی آثار به دومین جشنواره ملی دانشجوی بازی ساز فراهم شده و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی و شرکت در بخش ها وجود ندارد.

  بازی بازی رایانه ای بازی های رایانه ای رقابت فناوری موبایل دانشجوی جشنواره ملی ساز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها