• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37247

  مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۲ از ساعت ۱۸ امروز خبر داد.

  به گزارش پارس ، حسین توکلی در گفت وگو با (ایسنا) ، با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۲ از ساعت ۱۸ امروز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org، گفت: داوطلبان می توانند در مهلت مذکور با مراجعه به سایت سازمان سنجش با وارد کردن شماره داوطلبی و یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای از جمله نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد نسبت به مشاهده و پرینت کارنامه اولیه خود اقدام کنند.

  وی با اشاره به شرکت ۱۷۶ هزار و ۱۸۵ داوطلب در سومین دوره آزمون نیمه متمرکز دکتری، گفت: از این تعداد ۴۵ هزار و ۱۰۶ نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند.

  وی افزود: همچنین از ۴۵ هزار و ۱۰۶ داوطلب مجاز به انتخاب رشته، ۲۳ هزار و ۲۴۳ نفر مجاز به انتخاب رشته دوره های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و ۲۱ هزار و ۸۷۲ داوطلب مجاز به انتخاب رشته فقط در دوره های پیام نور، نوبت دوم، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان شدند.

  آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری از پنجشنبه

  توکلی با اشاره به آغاز انتخاب رشته اینترنتی داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از روز پنج شنبه ۲۹ فروردین ماه، گفت: داوطلبان می توانند حداکثر ۵۰ کد رشته محل را از میان رشته محل های مورد علاقه خود انتخاب و به ترتیب علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.

  وی با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته داوطلبان تا اول اردیبهشت ماه ادامه دارد، اظهارکرد: داوطلبان پس از انجام انتخاب رشته کد پیگیری ۱۶ رقمی به عنوان رسید انتخاب رشته دریافت می کنند، بنابراین چنانچه به هر دلیلی موفق به دریافت این کد پیگیری نشدند انتخاب رشته آنان ثبت نشده است، بنابراین باید مجدد این روند را تکرار کنند.

  تولد سازمان سنجش ساعت انتخاب آزمون نتایج دکتری رشته اولیه مجاز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها