• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37162

  شبکه‌های تماشا (فیلم و سریال) و آی‌فیلم با پخش آنونس‌های تلویزیونی، همزمان از پخش یک سریال طنز خبر دادند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، شبکه های دیجیتال « تماشا» و « آی فیلم» در حالی قصد دارند، همزمان سریال « ساختمان پزشکان» را به روی آنتن ببرند که پیشتر از سوی معاونت سیما تاکید شده بود، این شبکه ها موازی کاری نمی کنند و هر کدام بر اساس تعریفی که دارند، برنامه هایشان را پخش خواهند کرد.

  با این حال اعلام پخش همزمان یک سریال از دو شبکه ی دیجیتال، بار دیگر این شبهه در ذهن کارشناسان و بینندگان ایجاد می شود که آیا « تماشا» و « آی فیلم» قرار است ماموریت هایی مشابه را دنبال کنند؟ !

  هر چند به نظر می رسد در نهایت یکی از این دو شبکه باید به نفع دیگری کنار برود و این تصمیم را مسلما معاونت سیما خواهد گرفت.

  شبکه آی فیلم که از اواخر بهمن ماه سال گذشته خبر پخش « ساختمان پزشکان» را اعلام کرده بود، به دلیل تقارن با برنامه های نوروزی پخش را به تأخیر انداخت. این شبکه که از پخش « ساختمان پزشکان» پس از تعطیلات نوروز خبر داد بار دیگر به دلیل تقارن با ایام فاطمیه پخش سریال طنز سروش صحت را به تاخیر انداخت تا در نهایت اعلام کند که این مجموعه را از ۲۷ فرورین ماه هر شب ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه پخش می کند.

  اما شبکه تماشا هم که با پخش تیزرهایی از سریال « ساختمان پزشکان» ، اعلام کرده که قصد دارد این سریال را از ۲۶ فروردین و یک روز جلوتر از شبکه آی فیلم به روی آنتن ببرد، در مقطعی تیزرهایی را پخش کرد که از به روی آنتن رفتن این سریال از ۲۸ فروردین ماه ساعت ۲۱ خبر می داد.

  به گزارش ایسنا، شبکه آی فیلم از ابتدای راه اندازی پخش فیلم و سریال های تلویزیون را در پیش گرفته است؛ ضمن اینکه در کنار آنها یکسری برنامه های جدید نظیر « گپ» را هم تولید و پخش کرد و اما شبکه تماشا که حدود یک ماه است به طور رسمی فعالیتش را اغاز کرده است، از زمان پخش آزمایشی اش تاکنون بازپخش سریال های قدیمی تلویزیون را در پیش گرفته است که اغلب آنها از شبکه آی فیلم نیز بازپخش شده اند.

  ایام فاطمیه برنامه های نوروزی تعطیلات نوروز تلویزیون ذهن سروش صحت سریال پخش فیلم شبکه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها