• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37123

  کتاب صراحت‌نامه شامل متن گفتگویی صریح با آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در موضوعات مختلف سیاسی و فرهنگی از ابتدای اردیبهشت ماه از کیوسک‌های مطبوعاتی جمع‌آوری می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، بهروز تقی پور، مدیر اجرایی انتشارات سیمای شرق با اشاره به صدور مجوز انتشار این کتاب از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دی ماه ۹۱ گفت: پس از صدور مجوز این اثر به سرعت تلاش کردیم تا کتاب را چاپ و توزیع کنیم. در نهایت این کتاب در تاریخ ۲۰ اسفند ماه از طریق کیوسک های مطبوعاتی توزیع شد که پیش بینی می کردیم این کتاب خیلی زود به چاپ دوم برسد، اما این زمان اصلاً مناسب نبود و علاوه بر اینکه نتوانستیم اطلاع رسانی مناسبی برای توزیع کتاب داشته باشیم مردم هم درگیر کارهای پایان سال خود بودند.

  تقی پور با اشاره به اینکه فروش این کتاب تا تاریخ اول اردیبهشت ماه از طریق کیوسک های مطبوعاتی ادامه خواهد یافت، افزود: بعد از آن نیز فروش کتاب از طریق فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی و کتابفروشی ها با چاپ جدید آغاز خواهد شد.

  « صراحت نامه» متن گفتگو با آیت الله هاشمی رفسنجانی در مورد نامه وی به مقام معظم رهبری، دیدگاه هایش در خصوص مناظرات انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، حضور تعدادی از مسئولان فرهنگی سابق کشور در شبکه های ماهواره ای، آزادسازی ماهواره، فعالیت های شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و بی بی سی و… به چاپ رسیده است.

  صدور مجوز انتشار برای این کتاب حدود یک سال به طول انجامیده بود.

  آیت الله هاشمی رفسنجانی اکبر هاشمی رفسنجانی انتخابات ریاست جمهوری بی بی سی دی ماه شبکه های ماهواره ای ماهواره مقام معظم رهبری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هاشمی رفسنجانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها