• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36984

  فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری چهار قاچاقچی و کشف ۲۱۸ کیلو و ۷۴۰ گرم انواع موادمخدر، همچنین توقیف سه دستگاه وسائط نقلیه سنگین و سبک در این حوزه انتظامی خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، سرهنگ ناصر اصلانی اظهار داشت: با بدست آوردن اخبار و اطلاعاتی از فعالیت گسترده چند عنصر اصلی قاچاق موادمخدر، شناسائی، تعقیب، مراقبت و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار پلیس قرار گرفت، با انجام اقدامات اطلاعاتی، عناصر اصلی قاچاق موادمخدر که قصد داشتند مقادیری موادمخدر را در سطحی وسیع از محور شهرستان قدس به شهریار منتقل کنند تحت کنترل و مراقبت پلیس قرار گرفتند.

  این مسئول عنوان کرد: در عملیاتی ضربتی در جاده ورودی شهرقدس به شهریار، یک دستگاه خودروی ۴۰۵ توقیف و در بازرسی از صندوق عقب آن، ۱۹۰ کیلو و ۶۴۰ گرم حشیش، ۳۰ میلیون ریال وجه نقد کشف شد و دو قاچاقچی دستگیر وبه پلیس مبارزه با موادمخدر منتقل شدند، قاچاقچیان در بازجوئی های پلیس، مسیر بارگیری خودرو و حمل موادمخدر را از بندر عباس، شیراز، قم، تهران و شهریار اعلام کردند.

  وی در ادامه به عملیات دیگر پلیس در این ایام و کشف ۲۸ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک اشاره کرد و گفت: در ادامه مبارزه های مستمر پلیس با سوداگران مرگ، با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی از فعالیت دو قاچاقچی در محدوده شهریار، شناسائی و دستگیری آنها در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  سرهنگ اصلانی افزود: با شناسائی قاچاقچیان و بدست آمدن اطلاعات جدید از انتقال موادمخدر به شهریار توسط یک دستگاه خودرو، با تعقیب و مراقبت های پلیس، در عملیاتی ویژه، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر، یک دستگاه خودروی تریلر را در ورودی شهریار توقیف کردند، با توقیف خودروی سنگین و همچنین یک دستگاه خودروی پراید از قاچاقچیان، در بازرسی از آنها، ۲۸ کیلو و صد گرم تریاک کشف شد و دو قاچاقچی دستگیر شده به پلیس مبارزه با موادمخدر منتقل شدند.

  این مسئول اضافه کرد: قاچاقچیان در بازجوئی های پلیس، مسیر بارگیری خودرو و حمل موادمخدر را از بندر عباس، اصفهان، کاشان و استان تهران اعلام کردند و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

  استان تهران اصفهان جاده خودرو دستور کار پلیس قاچاق قم ماموران پلیس مرگ موادمخدر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها