• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36954

  «حمید حامی» خواننده پاپ با تایید نکردن خداحافظی خود با دنیای موسیقی گفت: تا چند هفته دیگر آلبوم جدیدم وارد بازار موسیقی می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، « حمید حامی» خواننده پاپ در خصوص خداحافظی خود از دنیای موسیقی گفت: در طول این ۱۵ سال کار کردن در عرصه موسیقی پاپ بارها با موزیک و خودم قهر کردم اما با توصیه و حمایت دوستانم و همچنین موسسه آوای باربد دوباره به این عرصه برگشتم.

  ** تا چند هفته دیگر آلبوم جدیدم وارد بازار موسیقی می شود

  وی در پاسخ به این سوال که آیا واقعا با دنیای موسیقی خداحافظی کرده اید یا خیر، گفت: من نگفتم که صد در صد با دنیای موسیقی خداحافظی کرده ام. من تا چند هفته دیگر آلبوم جدیدم را وارد بازار موسیقی خواهم کرد.

  خواننده آلبوم « یک لحظه عاشق شو» افزود: حضور یک عده خواننده نامناسب در جامعه و خراب کردن ذائقه شنیداری مردم و مافیایی بودن خواندن تیتراژ سریال های تلویزیونی و یا انتشار آثار غیر مجاز دلیل نگرانی و دل سرد های من در عرصه موسیقی پاپ است.

  **موسیقی پاپ به بیراهه رفته است

  حامی با بیان اینکه موسیقی پاپ به بیراهه رفته است، خاطرنشان کرد: من خواننده پاپ کلاسیک هستم و از اینکه خواننده پاپ تلقی شوم آن را یک امتیاز منفی می دانم.

  وی با توصیف خوب فضای موسیقی سنتی، تصریح کرد: خوانندگانی همچون علیرضا قربانی، سالار عقیلی، همایون شجریان و عبدالرسول کارگشا به خوبی توانستند از فضای موسیقی سنتی دفاع کنند اما خوانندگان عرصه موسیقی پاپ اینگونه عمل نکردند.

  به گزارش فارس، حمید حامی تاکنون چهار آلبوم به بازار عرضه کرده است. او هم چنین آثاری را در فیلم های سینمایی نظیر سام و نرگس، گل یخ، هدف اصلی و در مجموعه های تلویزیونی مردان کوچک، جوانی، سلام و با من حرف بزن خوانده است. حامی با موسیقی دانان بزرگی از جمله زنده یاد بابک بیات، مجید انتظامی، ناصر چشم آذر، چراغعلی و شاهین فرهت همکاری داشته است.

  جامعه فیلم های سینمایی مردان موسیقی موسیقی پاپ موسیقی سنتی همایون شجریان حضور خواننده آلبوم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها