• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36873

  اولین موزه مطبوعات ایران ۲۷ یا ۲۸ اردیبهشت ماه همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی افتتاح می‌شود.

  به گزارش پارس ، مهدی نورعلیشاهی، مدیر موزه مطبوعات در گفت وگو با فارس گفت: اولین بار است که موزه مطبوعات ایران افتتاح می شود چون یکی از خلأهای عرصه مطبوعات بود.

  وی ادامه داد: مطبوعات ایران با توجه به سابقه طولانی که دارد و تأثیرگذاری آن در زمان های مختلف در تاریخ معاصر ایران و کشورهای اطراف و جهان اما متأسفانه محلی برای موزه مطبوعات به صورت رسمی وجود نداشت و این امر به عنوان یک خلأ در دو سال اخیر مطرح شد و جلسات مختلفی برگزار شد و به این نتیجه رسیدیم که معاونت مطبوعاتی موزه مطبوعات ایران را راه اندازی کند.

  مدیر موزه مطبوعات افزود: مکان آن در بقعه سر قبر آقا در نظر گرفته شد که یک مکان تاریخی و یکی از خانه های قدیمی تهران است که در خیابان شوش قرار دارد.

  علیشاهی ادامه داد: هم اکنون در حال بازسازی و تجهیز این بنا هستیم تا به زودی این مکان به محلی برای اهالی مطبوعات تبدیل شود و مطبوعات ایران از آغاز تا کنون در آنجا ارائه شود.

  مدیر موزه مطبوعات تصریح کرد: این موزه در یکی از روز های ۲۷ یا ۲۸ اردیبهشت ماه و همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و روز موزه افتتاح می شود و فراخوان هایی هم از سراسر کشور داده شد تا کسانیکه مطالبی دارند و می خواهند در جایی امن نگهداری شود و در دسترس همه قرار گیرد مطالب خود را با نام خود در آنجا به نمایش بگذارند.

  ایران جهان روابط عمومی مطبوعات موزه روز افتتاح همزمان ارتباطات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها