• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36847

  فرمانده انتظامی استان بوشهر از حضور کارآگاهان پلیس در مناطق زلزله‌زده و استقرار ۱۰ ایستگاه بازرسی در مناطق زلزله‌زده خبر داد.

  به گزارش پارس ، حیدر عباس زاده امروز در گفت وگو با فارس در بوشهر از استقرار ۱۰ پست ایستگاه بازرسی در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: علاوه بر ایست های بازرسی، ۳۰ تیم آگاهی با لباس شخصی به گشت زنی مشغول بوده و ۱۷ تیم پلیس راهور برای کنترل ترافیک فعال هستند.

  عباس زاده با بیان اینکه با فعالیت های نیروی انتظامی آرامش خوبی در مناطق زلزله زده حاکم است، گفت: این فرماندهی برای بازسازی پاسگاه انتظامی شنبه اعلام آمادگی دارد و به زودی نیروهای انتظامی و ماشین آلات پلیسی در بخش زلزله زده شنبه تقویت می شود.

  وی بیان کرد: به منظور پیشگیری از سرقت های اجتماعی ۳۰ تیم زبده از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی در مناطق زلزله زده مستقر هستند.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به تخریب دیوارها و ساختمان های مردم بر اثر زلزله و احتمال سوء استفاده افراد فرصت طلب و پیشگیری از وقوع سرقت های احتمالی، ۳۰ تیم از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان با لباس مبدل و در قالب گشت های پیاده، موتوری و خودرویی در مناطق زلزله زده حضور مستمر دارند.

  عباس زاده با بیان اینکه از زمان وقوع زلزله تا امروز هیچگونه سرقتی در منطقه رخ نداده، بر حضور پلیس در مناطق زلزله زده تا شرایط عادی تاکید کرد و گفت: با سازماندهی نیروهای ستادی پلیس، روزانه نیروهای تازه نفس به مناطق زلزله زده اعزام می شوند.

  وی از تقویت نیروی انتظامی بخش شنبه خبر داد و گفت: فرمانده انتظامی بخش شنبه، پاسگاه سنان و کاکی از نظر تجهیزات خودرویی و نیروی انسانی تقویت خواهد شد.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآور شد: هشت ایستگاه ایست و بازرسی موقت پلیس در بخش شنبه و ۱۷ تیم گشتی پلیس راه و راهنمایی و رانندگی همچنان در منطقه فعال هستند.

  استان بوشهر پلیس آگاهی پلیس راه پلیس راهور راهنمایی و رانندگی زلزله فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان نیروی انتظامی نیروی انسانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها