• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36835

  همایش انتخاباتی حسن روحانی کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری با حضور چهره‌های مختلف از جمله فریدون جیرانی برگزار شد که حضور این سینماگر احتمال ساخت فیلم انتخاباتی روحانی توسط وی را ایجاد کرد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، در هر دوره از انتخابات ریاست جمهوری کاندیداهای شرکت کننده در این اتفاق سیاسی از چهره ها و فیلمسازان سینمای ایران برای تولید و ساخت فیلم های انتخاباتی خود استفاده می کنند. با نزدیک شدن به انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری بار دیگر رایزنی کاندیداهای ریاست جمهوری با سینماگران آغاز شده و حضور چهره های سینمایی در محافل سیاسی نیز پررنگ تر از گذشته شده است.

  حسن روحانی که روز پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه در همایشی کاندیداتوری خود را در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد، میزبان چهره های مختلفی در این همایش بود. حضور فریدون جیرانی از سینماگران شناخته شده سینمای ایران در این همایش، گمانه هایی را مبنی بر ساخت فیلم انتخاباتی این چهره اصلاح طلب توسط جیرانی ایجاد کرد؛ مساله ای که از سوی وی رسما تایید نمی شود.

  گرچه هنوز خبری قطعی درباره تولید فیلم انتخاباتی حسن روحانی توسط جیرانی اعلام نشده و یا هیچ نوع حمایتی از سوی این سینماگر از روحانی تایید نشده است، اما حضور وی در مراسم مذکور می تواند حاکی از همکاری این فعال سینما با حسن روحانی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری باشد.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی ریاست جمهوری ساخت فیلم سینمای ایران چهره حضور سینماگران انتخاباتی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها