• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36772

  بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای برخی نقاط کشور از بعدازظهر امروز تا روز یکشنبه با بارش باران گاهی با رعد و برق، وزش باد و بارش کوتاه مدت تگرگ همراه خواهد بود.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، بر اساس این اطلاعیه هوای استان های لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شرق خوزستان و سپس در استان های اصفهان، مرکزی، قم، شرق تهران، شمال سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی از بعدازظهر امروز تا روز یکشنبه با بارش باران گاهی با رعد و برق، وزش باد و بارش کوتاه مدت تگرگ همراه خواهد بود.

  بر این اساس در این مدت آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق پیش بینی می شود. این شرایط در روز دوشنبه به استان خراسان رضوی محدود می شود.

  شایان ذکر است که در این مدت در برخی مناطق استان های خوزستان و ایلام گرد و خاک سبب کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا می شود و نیمه غربی خلیج فارس نیز مواج پیش بینی می شود. در این مدت دمای هوا نیز در استان های خراسان شمالی و خراسان رضوی بین ۵ تا ۱۰ درجه کاهش می یابد.

  اصفهان بارش باران چهارمحال و بختیاری خراسان رضوی خراسان شمالی رعد و برق سازمان هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گرد و خاک وزش باد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها