• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36705

  فیلم سینمایی «رسوایی» جدیدترین ساخته مسعود ده نمکی که مورد اقبال مخاطبان قرار گرفته است هنوز نتوانسته درسالن های سینما قم به نمایش درآید. این درحالی است که مسئولین سینمایی کشور اعلام کردند که فیلم مشکلی برای نمایش در شهرستان ها ندارد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، شنیده ها حاکی از آن است که فیلم برای گروهی از روحانیون شهر قم به نمایش درآمده است و احتمالا نمایش فیلم در این شهرستان پس از سپری شدن ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) خواهد بود و در هفته جاری تعداد سالن های نمایش فیلم در شهرستان ها افزایش خواهد یافت.
   
   
  بنا براین گزارش، فروش فیلم سینمایی « رسوایی» به مرز سه میلیارد تومان نزدیک شد. فروش فیلم در شهرستان ها به مرز ۱ میلیارد و ۳۰۰صد میلیون تومان و در تهران به مرز یک میلیارد و ۶۰۰ تومان رسیده که  احتمالا تا روز شنبه  با ادامه اقبال گسترده مخاطبین فروش فیلم از مرز سه میلیارد خواهد گذشت. اقبال تماشاگران  درحالی است که « رسوایی» برخلاف سه گانه « اخراجی ها» کمتر از تبلیغات تلویزیونی و میدانی بهره مند شده  است.
   
   
  در جدیدترین ساخته « مسعود ده نمکی» اکبر عبدی، الناز شاکردوست، محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی و… به ایفای نقش می پردازند.

  اکبر عبدی تبلیغات رسوایی سه گانه شهادت حضرت زهرا قم گزارش فروش فیلم محمدرضا شریفی نیا مسعود ده نمکی میلیارد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها