• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36681

  معاون فرهنگ و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از وقوع تصادف در خط BRT چهارراه ولیعصر میان عابر و اتوبوس تندرو خبر داد.

  به گزارش پارس ، سرهنگ سعید اسماعیلی معاون فرهنگ و ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت وگو با فارس با اعلام این خبر گفت: صبح امروز یک فقره تصادف در خط BRT چهار راه ولیعصر رخ داد.

  وی افزود: در این حادثه اتوبوس تندرو با یک عابر پیاده برخورد کرده که خوشبختانه تصادف جرحی بوده و عابر به مراکز درمانی منتقل شد.

  معاون فرهنگ و ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره علت وقوع حادثه و همچنین مقصر این حادثه گفت: علت از سوی مأموران پلیس در حال بررسی است.

  وی تصریح کرد: براساس قانون جدید راهنمایی و رانندگی عابران پیاده باید از محل های گذرگاه عابر پیاده عبور کنند و با توجه به چراغ های راهنمایی اقدام به تردد کنند.

  سرهنگ اسماعیلی خاطرنشان کرد: اگر این موارد از سوی عابران پیاده رعایت نشود خودشان در وقوع تصادف سهیم بوده و در علت تصادف مقصر محسوب می شوند.

  وی افزود: البته در این حادثه باید به دوربین های راهنمایی مراجعه کرده و سپس مشخص شود که عابر یا راننده اتوبوس هرکدام به چه میزان مقصر بوده اند.

  اتوبوس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ پلیس راهور ترافیک تصادف دوربین راهنمایی و رانندگی قانون مراکز درمانی معاون

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها