• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36591

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: با تلاش ماموران پلیس، با شناسائی و دستگیری یک سارق کیف قاپ، ۵۰ فقره سرقت کشف شد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، سرهنگ منصور خدادادی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت کیف قاپی در شهر اندیشه شهریار، ماموران انتظامی کلانتری ۱۶ اندیشه دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

  وی افزود: در تحقیقات اولیه و بررسی شیوه و شگرد سارق از مالباختگان مشخص شد سرقتها توسط یک سارق سابقه دار و عمدتا در زمانهای خلوت خصوصا ظهرها انجام می شود که بلافاصله مشخصات سارق در اختیار واحدهای گشتی کلانتری ۱۶ اندیشه قرار گرفت و با تلاش شبانه روزی پلیس سارق کیف قاپ در اطراف یک مرکز تجاری مورد شناسائی قرار گرفته ودستگیر شد.

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران عنوان کرد: در تحقیقات پلیس از متهم دستگیرشده بنام" شرافت- م" فرزند محمد افضل ۱۹ ساله، وی به ۵۰ فقره سرقت کیف قاپی در شهریار و اندیشه اعتراف کرد.

  خدادادی با اشاره به شناسائی ۱۷ نفر از مالباختگان و شاکیان ادامه داد: یکی از شاکیان پس از شناسائی سارق گفت ساعت ۲۱ شب روز ۱۲ فروردین، در بن بستی در نزدیک یک مرکز تجاری توسط ۱ نفر مورد زورگیری قرار گرفته و بر اثر ضربه چاقو از ناحیه شکم مجروح و گوشی تلفن همراهم نیز به سرقت رفت.

  در بازرسی از منزل و مخفیگاه متهم، مقادیری اموال مسروقه از قبیل لوازم آرایشی، لباس، کیف و کفش زنانه کشف شد و متهم مدعی شد این اموال متعلق به شکات است.

  دستگیری ۱۰۴ سارق با کشف ۷۵ فقره سرقت در ملارد

  فرمانده انتظامی شهرستان ملارد درغرب استان تهران با اشاره به عملکرد مطلوب پلیس در ۲۰ روز گذشته گفت: با دستگیری ۱۰۴ سارق ۷۵ فقره انواع سرقت کشف شد.

  سرهنگ محسن صفری اظهار داشت: طی ۲۰ روز گذشته، با تلاش مضاعف کارکنان انتظامی و انجام هشت مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، انجام مأموریت های هدفمند، موثر و سریع پلیس در برخورد با مجرمان در دستور کار قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران انتظامی در مدت زمان گذشته موفق به دستگیری ۱۰۴ نفر سارق، سه مالخر و ۱۹ توزیع کننده مواد مخدر شدند.

  صفری در ادامه از کشف ۵۰۲ گرم انواع موادمخدر، مقادیری سی دی غیرمجاز، مشروبات الکلی و دستگیری دو سارق کیف قاپ خبر داد.

  این مسئول عنوان کرد: با دستگیری سارقان ۴۴ دستگاه خودرو، ۱۳ دستگاه موتور سیکلت، هشت دستگاه رادیو پخش خودرو، هشت عدد پنل و دو دستگاه تلفن همراه از سارقان کشف شد.

  استان تهران پلیس آگاهی تلفن همراه جرم سرقت شبانه روزی فرماندهی انتظامی کیف و کفش ماموران پلیس مشروبات الکلی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها