• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36590

  تحقیقات پلیسی و قضایی درخصوص مرگ مرموز سه نفر که در ایام نوروز قربانی جنایتی خاموش شده‌اند، آغاز شده است.

  به گزارش پارس به نقل از همشهری آنلاین، قربانیان یک پسر ۱۰ساله و دختر و مرد جوانی هستند که در سه حادثه جداگانه به طرز مرموزی جان باخته اند. پنجم فروردین ماه سال جاری، رفتگران شهرداری هنگام جمع آوری زباله ها در منطقه ولنجک با جسد پسر ۱۰ساله ای داخل یک سطل زباله روبه رو شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند. دقایقی بعد تیمی از مأموران کلانتری به همراه قاضی رسولی بازپرس ویژه قتل پای در محل حادثه گذاشتند.

  بررسی های اولیه نشان می داد که قربانی پسربچه ای افغانی بوده و در اثر خفگی به قتل رسیده است. آنچه مسلم بود عامل یا عاملان جنایت وی را کشته و جسدش را داخل سطل آشغال پنهان کرده بودند. کارآگاهان در محل حادثه به تحقیقات محلی دست زدند تا اینکه در تجسس ها هویت قربانی فاش شد.

  بررسی ها حکایت از این داشت که پسر بچه افغانی همراه پدر و مادرش اقدام به زباله گردی می کرده و لوازم قابل فروش را از میان زباله ها جدا می کرده و هر کدام از آنها محدوده مشخص و تعیین شده ای برای این کار داشته اند. شب حادثه پسر بچه در منطقه خود (محل حادثه) مشغول انجام کار خود بوده که به دست فرد یا افراد ناشناس و به طرز مرموزی کشته شده بود. به گزارش همشهری، تحقیقات برای دستگیری عامل یا عاملان جنایت آغاز شده تا معمای پنهان فاش شود.

  مرگ خاموش دختر جوان

  دومین حادثه ششم فروردین ماه سال جاری رخ داد و قربانی دختر جوانی بود که داخل خانه اش به طرز مرموزی جان باخته بود. وی به تنهایی در خانه اش در مرکز تهران زندگی می کرد و نامزدش روز حادثه وقتی با جسد وی روبه رو شده بود موضوع را به پلیس اطلاع داده بود. کارآگاهان و قاضی رسولی کشیک جنایی در محل حادثه حاضر شدند. در نخستین اقدام به تحقیق از نامزد قربانی پرداختند که وی به مأموران گفت: روز حادثه هر چه با تلفن خانه و موبایل نامزدم تماس گرفتم او پاسخ نداد. خیلی نگرانش شدم و به سرعت خود را به خانه اش رساندم وقتی وارد خانه شدم ناباورانه جسد خون آلود او را دیدم که آثار جراحت روی گردن و گلویش دیده می شد، برای همین فورا پلیس را در جریان قرار دادم. بعد از اظهارات این مرد جوان، قاضی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد و تحقیقات برای کشف معمای این مرگ خاموش آغاز شد.

  معما در قتل مرد معلول

  هفتم فروردین ماه سال جاری رهگذران با دیدن جسد مردی در محدوده بلوار کشاورز با پلیس تماس گرفتند و ماجرا را به مأموران اطلاع دهند. بررسی ها نشان می داد که قربانی مرد معلولی است که در اثر ضربات چاقو به قتل رسیده است. کارآگاهان هنگام تجسس در محل حادثه خودروی متعلق به قربانی که مخصوص معلولان بود را کشف کردند که در نزدیکی جسد رها شده بود. به گزارش همشهری بررسی های قضایی و پلیسی درخصوص کشف راز پنهان این جنایت آغاز شده است.

  ایام نوروز پدر تعطیلات نوروز تلفن زباله شهرداری قتل مرگ معلولان موبایل
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها