• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36543

  پیکر مطهر شهید احمد صداقتی، بیسیم چی لشگر ۱۴ امام حسین (ع) ، بعد از ۳۰ سال انتظار به آغوش خانواده بازگشت.

  به گزارش پارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، پیکر مطهر شهید احمد صداقتی که در سال ۶۱ طی عملیات محرم به شهادت رسید و مفقود شد، پس از ۳۰ سال چشم انتظاری خانواده به ویژه پدر و مادرش در عملیات اخیر کمیته جست وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شد.

  پیکر مطهر این شهید پس از شناسایی، امروز تحویل خانواده اش شد و در سالروز شهادت حضرت زهرای اطهر (س) در گلستان شهدای اصفهان در مزاری که ۳۰ سال خالی بود آرام می گیرد.

  شهید احمد صداقتی، متولد اول آذر ۱۳۳۹ است که در عملیات « فرمانده کل قوا خمینی روح خدا» دست راستش را از دست داد؛ این مجروحیت او را از ادامه حضور در جبهه بازنداشت و بارها به جبهه اعزام شد تا اینکه در عملیات محرم در حالیکه بیسیم چی لشکر ۱۴ امام حسین (ع) بود، دست دیگرش قطع شد و در این هنگام شاسی گوش را با پا فشار داده و گفت: « سلام من را به حضرت امام برسانید و بگویید رزمندگان در اجرای اوامر شما کوتاهی نکردند؛ وضع ما خوب است؛ مهمات، غذا، همه چیز داریم، منظورم را که می فهمید؟ » پس از چند لحظه صدای او قطع شد و هرچه او را صدا زدند جواب نداد بعد خبر آمد آن عزیز بزرگوار در همان لحظه به شهادت رسیده بود.

  اصفهان امام حسین بسیج پدر حضرت امام خانواده محرم نیروهای مسلح سال پیکر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها