• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36522

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از اواخر امروز به کشور خبر داد و گفت: بر همین اساس طی روز شنبه و یکشنبه آسمان برخی از نواحی کشور بارانی می‌شود.

  به گزارش پارس ، عبدالرضا امیدوار شهری در گفت وگو با فارس، اظهار داشت: بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که یک سامانه بارشی از اواخر امروز از غرب وارد کشور می شود و طی روزهای شنبه و یکشنبه در مناطق مختلف کشور فعال خواهد شد.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: بر همین اساس پیش بینی می شود فردا در استان های کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب اصفهان، شرق خوزستان، کردستان، زنجان، قزوین، البرز، اردبیل، گیلان و مازندران شاهد بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد باشیم.

  وی ادامه داد: این وضعیت طی فردا و روز یکشنبه برای استان های اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی با شدت کمتری ادامه خواهد داشت.

  امیدوار شهریاری ادامه داد: طی روز یکشنبه در استان های لرستان، همدان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، رضوی، قزوین، البرز، تهران، سمنان، مرکزی، قم و شمال یزد بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

  این مقام مسئول اضافه کرد: طی روزهای شنبه و یکشنبه پیش بینی می شود به سبب ورود سامانه جدید بارشی دمای هوا در استان های مزبور کاهش یابد.

  وی یادآور شد: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی از اواخر وقت امروز با ورود سامانه جدید بارشی به کشور در غرب و جنوب غرب کشور ابرناکی و بارش شروع می شود.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی بیان داشت: این سامانه روز دوشنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می شود.

  امیدوار شهری خاطرنشان کرد: وضعیت هوای تهران طی امروز کمی ابری در اواخر وقت نیمه ابری و بارش پراکنده گاهی وزش باد خواهد بود.

  آذربایجان غربی اصفهان بارش باران پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی چهارمحال و بختیاری خراسان شمالی رعد و برق سرما کهگیلویه و بویراحمد هواشناسی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها