• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36355

  نمایش «خدای کشتار» نوشته‌ی یاسمینا رضا و کار علیرضا کوشک جلالی از پنجم اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، این نمایش که سال گذشته در تالار اصلی تئاترشهر اجرا و با استقبال تماشاگران روبه رو شد، از پنجم اردیبهشت ماه تا ۲۳ خردادماه بار دیگر در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به صحنه می رود.

  نمایش « خدای کشتار» با بازی سیما تیرانداز، بهاره رهنما، اشکان خطیبی و رضا مولایی اجرا می شود و طراحی صحنه ی آن را منوچهر شجاع برعهده دارد. سال گذشته لادن مستوفی در این نمایش بازی می کرد، اما در اجرای جدید، چون او درگیر پروژه ی دیگری است، بهاره رهنما در این نمایش به ایفای نقش می پردازد.

  این نمایش از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ و پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۱ به صحنه می رود. در حال حاضر پیش فروش بلیت این نمایش که تهیه کننده ی آن محمد قدس است، آغاز شده است. قیمت بلیت این نمایش ۲۰هزار تومان است، اما برای سه روز نخست اجرا با ۵۰ درصد تخفیف پیش فروش می شود.

  تماشاگرانی که تمایل دارند بلیت این نمایش را پیش خرید کنند می توانند به سایت تیوال به نشانی اینترنتی http: //www. tiwall. com/promotions/khodaye-koshtar مراجعه کنند.

  در اجرای این نمایش، آوا فیاض به عنوان مدیر تولید و دستیار کارگردان و احسان نقابت به عنوان طراح پوستر و بروشور همکاری دارند.

  علیرضا کوشک جلالی چند سال پیش همین نمایش را با بازی کاظم هژیرآزاد، الهام پاوه نژاد، بهنام تشکر و بهاره رهنما در تالار چهارسو در تئاترشهر اجرا کرد. آن اجرا نیز مورد توجه تماشاگران و منتقدان تئاتر قرار گرفت. او سال ۹۱ نیز این نمایش را با تغییر بازیگران در تالار اصلی تئاترشهر به صحنه برد.

  « خدای کشتار» یکی از بهترین و معروف ترین آثار یاسمینا رضا - نویسنده فرانسوی ایرانی - است که در کشورهای گوناگون اجرا شده و رومن پولانسکی - کارگردان سینما - نیز نسخه ی سینمایی آن را ساخته است. داستان این نمایش درباره ی دو زوج است که به خاطر حل مشکل فرزندان شان در مدرسه، با یکدیگر دیدار می کنند، اما این دیدار باعث درگیری و دعوای خودشان می شود.

  بازی بهاره رهنما تئاتر خلیج فارس رومن پولانسکی مدرسه صحنه نمایش کشتار خدای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها