• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36337

  پلیس راه با صدور اطلاعیه ای محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، براساس این اطلاعیه، تردد انواع موتورسیکلت از ساعت ۱۲روز پنج شنبه تا ساعت ۲۲روز یکشنبه در محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. همچنین تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع می باشد.

  محورکرج - چالوس

  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴: ۱۵ تا ساعت ۲۱: ۳۰ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷تا ساعت ۲۱: ۳۰ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

  تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴: ۱۵ تا ۲۱: ۳۰ روز یکشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۱: ۳۰ از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه می شود.

  جاده هراز

  تردد تمام کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۱: ۳۰ روز پنج شنبه و از ساعت ۶ تا ساعت ۲۱: ۳۰ روز جمعه ممنوع است و تردد تریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع می باشد.

  در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ساعت ۲۱: ۳۰ روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

  بر اساس این اطلاعیه، تردد تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶تا ساعت ۲۰ روز یکشنبه از محور زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.

  جاده دماوند سوختی و فاسد شدنی محور کرج چالوس مشهد موتورسیکلت وسایل نقلیه وسیله نقلیه ساعت تردد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها