• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36322

  فرمانده یگان ویژه گفت: وظیفه قرارگاه عملیاتی ظفر حمایت از مردم در برابر تهدیدات و جلوگیری از تعارضات در جامعه است.

  به گزارش پارس، به نقل ازپمهر، سردار حسن کرمی فرمانده قرارگاه عملیاتی ظفر در چهارمین جلسه این قرارگاه ضمن تشریح عملکرد واحدها در ابعاد ماموریتی بر ارتقاء سطح آمادگی های لازم تاکید و سیاست ها و برنامه های سال جاری این یگان را در خصوص حفظ و ارتقاء توان رزمی واحدها، نحوه پشتیبانی از استان ها را ابلاغ کرد.

  وی با اشاره به نقش آموزش های متعدد و تخصصی از سوی یگان های ویژه سراسر کشور در ارتقاء سطح آمادگی واحدهای قرارگاه ظفر گفت: توان، اقتدار نظامی و آمادگی نیروها سنجیده و محک زده شد و این آمادگی به سطح بالایی رسیده است.

  سردار کرمی افزود: واحدهای عملیاتی ظفر برای ورود به ماموریت ها، آمادگی کامل را دارند و خوشبختانه تحرک، نشاط، شادابی و جنب و جوش در میان کارکنان برای انجام ماموریت ها وجود دارد.

  فرمانده یگان های ویژه ادامه داد: با راه اندازی" قرارگاه ظفر" به دنبال حمایت از جامعه در برابر تهدیدات، جلوگیری از تعارضات، پیشگیری از مشکلات و امداد رسانی در بحران ها هستیم.

  گفتنی است قرارگاه عملیاتی ظفر به دستور فرمانده نیروی انتظامی با رویکرد جامعه محوری (با مردم و در میان آنان بودن) برای انجام ماموریت ها جهت ایجاد نظم، امنیت و آرامش جامعه راه اندازی و با هدایت و انجام آموزش های تخصصی از سوی یگان های ویژه سراسر کشور آغاز به کار کرده است.

  امنیت و آرامش جامعه فرمانده نیروی انتظامی مشکلات مردم حمایت جلوگیری قرارگاه ظفر تعارضات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها