• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36318

  مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از برگزاری اولین جلسه کارگروه وام ازدواج در اوایل سال جاری خبر داد.

  پار س: مسعود امینی در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: ما در حوزه امور مجلس وزارتخانه ورزش و جوانان جلسه ای را داشتیم و در آن چند موضوع را دنبال کردیم، یکی اینکه از فرصت کمیسیون تلفیق مجلس استفاده کنیم که در سایر رسانه ها خبر به درستی منتشر نشد و خبر به صورت جلسه با کمیسیون امور اجتماعی مجلس منتشر شد.

  وی با انتقاد از فراکسیون جوانان مجلس ادامه داد: از فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی چون متولی امور جوانان هستند انتظار داریم از این فرصت برای کمک به نسل جوان استفاده کنند.

  امینی افزود: در جلسه ای که ما در امور مجلس وزارتخانه داشتیم مطرح شد که از فضای تلفیق استفاده کنیم و مشکلات ازدواج جوانان را به صورت جدی پیگیری کنیم تا بعد از بحث لایحه بودجه در قالب یک طرح دوفوریتی به مجلس بیاید.

  مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: فضای دیگری که ایجاد شده است کار گروه وام ازدواج است که بین بانک مرکزی و وزارت ورزش و جوانان در سال گذشته تشکیل شد و جلسه اصلی و کاربردی آن در اوایل سال جاری برگزار می شود.

  امینی افزود: نقطه قوت دیگری که در سال گذشته اتفاق افتاد این بود که که شورای عالی پول و اعتبار در بانک مرکزی در مردادماه تصویب کرد که اولین اولویت پرداخت ها، موضوع وام ازدواج باشد.

  امینی ادامه داد: نکته دوم این بود که در سال گذشته سامانه ای با عنوان وام قرض الحسنه ازدواج تشکیل شد که به صورت متمرکز قابل ملاحظه است.

  ازدواج بانک مرکزی پول جامعه خانواده مجلس شورای اسلامی نسل جوان ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان وزارتخانه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها