• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36277

  مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام گفت: با هدف ایجاد نشاط و اطلاع‌رسانی در ایام نوروز بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی پخش شده است.

  پارس : علی رامک در گفت وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، اظهار کرد: در ایام نوروز بیش از ۷۸۰۰ دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی تولید و پخش شده است که از این مقدار ویژه برنامه تولیدی بیش از ۶ هزار و ۴۴۲ دقیقه برنامه تولیدی در حوزه رادیو، یک هزار و ۹۲۷ دقیقه برنامه در حوزه سیما و ۳۶۷ دقیقه برنامه در حوزه خبر بوده است.

  وی با بیان اینکه در نوروز امسال برنامه « ئیسفا» بصورت ویژه در هنگام تحویل سال نو به مدت ۲۱۰ دقیقه با آیتم های متنوعی نظیر موسیقی، معرفی اماکن تاریخی و گردشگری به صورت زنده پخش شد تصریح کرد: در این ایام در حوزه سیما برنامه عیدانه در ۱۴ قسمت ۵۰ دقیقه ای و مستندهای تولیدی مرکز ایلام و فیلم های سینمایی تامینی پخش شده است.

  مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام ادامه داد: در شبکه ی استانی صدای مرکز ایلام نیز بیش از ۶ هزار و ۴۴۲ دقیقه برنامه ویژه نوروز در قالب برنامه های مختلف زنده شامل سیران وهار، بهار ایلام و وهار ایلام و برنامه های شوکیانه، ایواره وخیر، راه و رسم ژیان، جنگ شبانه پخش شده است.

  رامک تولید ۳۶۷ دقیقه برنامه نوروزی در قالب ۶ خبر مکتوب، ۱۸ گزارش تلویزیونی، ۴ گزارش رادیویی ارسالی به تهران، یک مورد ارتباط مستقیم با شبکه های سراسری، ۹۷ بخش خبری محلی رادیویی و تلویزیونی و ۴۹ برنامه تولیدی رادیویی و تلویزیونی را از دیگر فعالیت های صدا و سیمای مرکز ایلام در ایام نوروز در حوزه خبر عنوان کرد.

  ایام نوروز تحویل سال نو تلویزیون جنگ دانشجویان ایران فیلم های سینمایی گردشگری موسیقی نوروز برنامه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها